SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl na mase. 6 tyg ćwiczeń 1 przerwy.Czy to ma sęs??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 225 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1028
Witam
Mam pytanie odnośnie treningu na mase.
Co myślicie o trenowanie systemem 6 tygodni ćwiczeń i tydzień przerwy między cyklami.Bo przyjeło się 8 tygodni ćwiczeń i 2 przerwy.Jednak mnie interesuje co myślicie o tym pierewszym, czy ktoś to stosuje i czy to wychodzi na dobre??
Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Nie zakladaj z gory ile bedziesz cwiczyl danym planem, i ile czasu bedziesz np. masowal, bo nie wiesz czy po tym okreslonym czasie bedziesz zadowolony z efektow i czy dalej tego nie bedziesz ciagnal. Planem jedziesz tak dlugo jak widzisz efekty, kiedy sie koncza dopiero robisz 1-2tyg przerwy i kolejny plan. 6-8tyg jest to tylko ogolny zarys ktory zasada nie jest.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53505
tak jak wyżej kieruj sie intuicja ja po 6-8tyg. robie tydzień wolnego od siłki i tydzień treningu regeneracyjnego a potem normalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 225 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1028
widziałem tutaj na forum taką wypowiedź że dobrze jest ćwiczyć systemem 6 tyg ćwiczeń do 1 tyg przerwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 288 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3879
mi tydzień przerwy od wysiłku zupełnie wystarcza. Tylko wtedy omijam siłkę szerokim łukiem.
masa np. 6 tyg
rzeźba 4 - 6 tyg.
przerwa tydz.
i od nowa
Ja robie coś takiego, pzdr

Stój tam gdzie chcesz stać, choćbyś miał stać sam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9310
Najlepiej to po 6 tyg. sam określ. Jak będziesz sie dobrze czuł i treningi nadal będą efektywne to IMO odłóż przerwe. Jeśli zaś bedziesz czuł, że nadeszla pora to nie czekaj ani chwili.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 225 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1028
Do tej pory robiłem cykle 8 tygodniowe ale czasami czuje ogóle osłabienie organizmu> taki kryzys naszedł mnie np ostatnio a to dopiero połowa cyklu czyli 4 tydzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 225 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1028
może ktoś jeszcze coś .....................................................dopowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
czytasz w ogole to co sie pisze? przeczytaj jeszcze raz, odpowiedzi na twoje pytania sa.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1960 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41785
Na takie pytanie nie ma odpowiedzi, jak mocno zaniżasz ciężary to pierwsze 2-3 tygodnie będą lekkie, a po 6 nie będziesz czuł zmęczenia. Równie dobrze, możesz zacząć za ostro i po 4 tyg będzie regres w większoscii ćwiczeń.
Ogólnie jestem przeciwnikiem całkowitych przerw od siłowni, lepiej co jakiś czas (nie umiem tego określić; to już zależy od osobnika, ale średnio co 5-7 tygodni) zrobić tydzień lekkich treningów, obciąć 50-60% serii, a sam trening wykonać na 85-90% (czyli np. jak masz 4 serie wyciskania na płaskiej z ciężarem 100 kg, to robisz 2 serie na ciężarze 85-90 kg). W dodatku, można zmniejszyć liczbę treningów z 4 do 3, albo z 3 do dwóch, i 'poprzeplatać' je w odpowiedni sposób (tak żeby trening nie zajął więcej niż 30-40 minut, był lekki i przyjemny, bo nie tylko ciało ale i psychika odpocząc muszą ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 225 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1028
Bery89 Czytam ale jak sam pewnie zauważyłeś nie wiele ich jest a ja pytam kto tak ćwiczy czyli tych którzy ćwiczą systemem 6 tyg ćwiczeń do 1 tyg przerwy na mase i czy to daje rezultaty.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

stosowanie silowni przy treningu siatkarskim

Następny temat

Superserie na ramiona

WHEY premium