SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

złamałem reke przy silowaniu;/;/;/

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13019

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 534 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8381
I uwazasz ze gdybys zlalam reke we Francji na przyklad szybciej by sie zrosla i juz mial bys wszystko ok ? Nie juz wiem wtedy bys sobie nie polamal wcale hmmm?
Zlamales reke i nie narzekaj na sluzbe zdrowia "hooja sie znaja" no wiesz nie powiedzialbym chyba ze do znachora poszedles

Mogliśmy być najwięksi ze wszystkich!

A teraz każdy z nas wpie***la BCAA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2603
Ja miałem okropne złamanie nawet miało jakąś tam specjalną nazwe ale nie pamiętam już,wyglądało to jakbym miał dodatkowy staw , ręka była w polpwie przedramienia wygięta,lekarze muwili że to prawie mogło być otwarte złamanie.
4 miesiące w gipsie, puźniej jeszcze pół roku zwolnienia z w-f.Ale teraz wszystko jest ok, nawet prawa jest silniejsza,nic nie boli pozostała tylko taka fajna blizna na przedramieniu(po przebitym mięśniu przez kość)która się pompuje:}

Niech MASA będzie z wami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1422 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11303
bic44 - jakbyś mógł to daj znać co u ciebie.

Szczyt siły - wyprostować gryf łamany.

Faceci rodzą się piekni, kobiety muszą się malować .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
wlasnie jak reka?? goi sie??
respond!!

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
godzinke temu ze szpitala wróciłem=)
towazystwo zdzierskie, jaja na maxa;)


w łapsko poszła blacha (tak 4-5cm długosci,ale waska taka rynienka) i srubkami poskrecali tak ze trzyma sie nawet to wszystko i prosto jest do tego=)

ps
po znieczuleniu ogólnym sa takie jazdy ze hoooj;)dobry towar tam maja;)
w ogóle filmy na maxa miałem przez ostatni tydzień i dopiero 3 ostatnie dni dopiro pamietam dobrze;)

ps2
łapsko po operacji napuchło wiele bardziej jak po treningu lol

ps3
tłuszczem jestem tak zalany, ze zył mi znaleźć nie mogli, gdzie normalnie wychodziły same i przez to jak herman pokuty jestem jak hooj:/

ps4
fantasy jak skozystasz z usług naszej służby zdrowia to zobaczysz rzeczy, jakich by normalny człowiek za wszystkie pieniadze swiata nie eymyslił!
czsem to smieszne czasem załosne no ale cóz.

nom dzis juz normalne jedzonko mnie czeka=) ale jak bede mógł jush biegac to redukcja bedzie konieczna zdecydowanie.
reasumujac nie zycze nikomu podobnych doswiadczeń i zdrowia zycze! =)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
Wracaj do zdrowia

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
Do zdrowia.
Pozdro.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1389 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34373
w styczniu 2004roku zwichnalem staw barkowy po niefortunnym poslizgnieciu sie na lodzie, nie obeszlo sie bez akcji krojenia i nastawiania drutem stawu, troche bardziej prze****ana sprawa niz zlamanie, potem mnie zagipsowali wyjeli drut rechabilitacja itd., ale na poczatku pazdziernika zapisalem sie juz na muay thai i dawalem rade potem jakos w czerwcu '05 zachcialo mi sie masy i zamiennie przeszedlem sie na silke i tak juz macham do tej pory z dluzszymi i krotszymi przerwami (tez przez kontuzje w tym naderwanie wiazadla czy tam wiezadla w nadgarstku) dyskomfort odczuwam do tej pory, z niektorych cwiczen najbardziej obciazajacych staw barkowy musze rezygnowac, ale zaciskam zeby i cwicze, przy stawach jest ****ziawka sciegna, nerwy, wiazadla troche inaczej sie pozrastaly niz bylo to pierwotnie i musze sie z tym pogodzic, ale zycie toczy sie dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
a to byli tez na oddziale ludzie z barkami podrutowanymi
i w ogóle wszyscy podrutowani, poskrecani i powierceni
czego sobie ludzie nie porabia to mała bania!
boje sie teraz tylko zeby w rozsadnych proporcjach pogodzic cwiczenia tej reki i unieruchamianie tak zeby nie przemiescic kosci znów i nie dopuscic do zastania sie stawu i sciegien.
ps.
orientuje sie ktos moze po jakim czasie regeneruje sie rozciety miesien?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
a to tej rurki nie wkladaja przez łokieć ?

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Która ławka??

Następny temat

programy kulturystyczne????

WHEY premium