SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wzrost vs masa w oczach kobiet

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19203

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1035
tak sie zastanawiam przy których gościach laski czują się bezpieczniej
wysokich chudzielcach czy niskich napakowanych?





wiem że temat z dvpy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
Gruba(ale se nicka zapodałaś )
przeczytałem Twojego posta i wiem o co Ci biega,ja tam specjalnie masła nie widzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
rzeczywiscie temat z dupy

najlepiej sie czuja przy wysokich napakowanych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15722
j.w :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1035
najlepiej sie czuja przy wysokich napakowanych
to wiem ale nie zawsze trafia sie 2in1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
kobiety są tak przewrotne ze same nie znają odp. na to pytanie
Co to za pytanie w ogóle, każdy/a ma inne gusta i upodobania

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
mi się wydaję, że dziewczęta wolą chudszych i wysokich niż krótszych i przybitych. Wiem to po swoich głupich koleżankach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Ja tak jak Sąsiad uważam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1035
Wiem to po swoich głupich koleżankach
rovebałeś mnie tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20068
Mi sie wydaje że kobiety czują sie bezpieczne przy kimś kogo kochają a wtedy wzrost czy masa nie grają żadnej roli - I nie mówię tu o gówniarach z gimnazjum tylko o kobietach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
racja,one same nie wiedzą co je kręci,a nawet jak więdzą to i tak nie powiedzą,jesteś duży - dvpcia nic nie mówi,Ty myślisz: " pewnie woli takiego szczypiora ze straganu",nie ćwiczysz jesteś szczypiorem ze straganu w dodatku ciążą spożywczą(czytaj chudy z brzuchem) - dvpcia nic nie mówi,Ty myślisz:" jak nie chce koxa i nie chce wentyla od roweru, to kogo,karwasz twarz?" Ty zostajesz z brzuchem,a ona idzie do koxa

To oczywiście abstrakcja,ale na pytanie kogo woli,nigdy wprost nie powie,że chce potężnego(przeważnie powiedzą,że wolą wyciętego 60kg pakiera ) ale to przeważnie sytuacja u pseudodorosłych pań,czyli z gimnazjum


bezpieczeństwo psychiczne,również wiąże się ze stanem posiadania(kasa,dom,etc),a nie tylko chodzi tu o uczucia,z resztą kobiety to skomplikowane osoby

Zmieniony przez - Macieyou w dniu 2011-07-19 22:30:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20068
Przez chwile pomyślałem że ktoś ma kompleksy i problem z kobietami ( bez urazy ) . Nawet jak będziesz fizycznie w jej typie a głupi jak but z lewej nogi to i tak nic z tego nie wyjdzie . Ładne ciało jest dobre na pierwszy kontakt później tylko gadka i olej w głowie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Protein Bar

Następny temat

Bloczek do wyciągu

WHEY premium