SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wzrost vs masa w oczach kobiet

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19259

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jaki temat

jak będziesz starszy, to zobaczysz, że:

kasa > wysoki koks bez kasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20068
To ja mówię o takiej z która możesz mieć dzieci a nie szlałfa poderwanego na z pompowaną klatą i za kase
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 583 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8439
ja111111 tylko problem w tym, że bez tego pierwszego konktaktu to o jakimś normalnym związku nie ma co myśleć, bo co to za związek jak nie ma chemii? Ciągłe wymówki kobiety, że głowa boli i przystojny kochanek na boku? Ma to sens? Jak dla mnie nie ma.

Co do tematu to różne są gusta, ale zdecydowana większość kobiet(szczególnie te wysokie) ma bzika na punkcie wysokiego wzrostu u faceta, więc wysoki chuderlak będzie miał większe powodzenie niż niski mięśniak jeśli chodzi o stały związek. Dlaczego? Bo tutaj w grę wchodzą niezrozumiałe fobie kobiet typu "jak ubiorę 10 cm szpilki, to on będzie niższy niż ja, a to przecież tragedia i wstyd na ulicy".
Jeśli chodzi o jednonocną przygodę, to moim zdaniem niski z naprawdę dobrą budową ciała(nie jakiś przerośnięty i przede wszystkim z niewielkim % tkanki tłuszczowej) ma większe szanse od chuderlawego dryblasa, bo jakoś trudno mi sobie wyobrazić wielką namiętność kobiety jak dotyka chudziutkich rączek i zapadniętej klaty faceta. Na dodatek tutaj już nie ma tej fobii bycia wyższą, bo nie trzeba się z takim pokazywać publicznie, więc nie będzie obciachu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20068
Jeśli chodzi o hemie chemie to tu bardziej jest już sprawa feromonów a nie wyglądu He he można by długo wymieniać a i tak sie nie dojdzie jak to jest do końca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17471 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196547
masz racje temat z dvpy ,u nich tak jak u nas facetow zalezy to od gustu jednym sie podobaja kobiety z malymi cyckami a drugiemu z wielkimi

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2011-07-20 02:54:59

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 5688 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34046
o kvrwa co za temt

one same nie wiedzą co je kręci

no prosze cie

Są gusta i GUSTA.
Jeśli ja np. mam 177cm to nie bede szukać kogoś niższego /choć zdarzają się wyjątki co lubią niższych od siebie/ i szczypiora, bo raz sie zamachne i biedaka połamie. Poza tym - to ja mam się czuć z nim bezpiecznie a nie on ze mną no i intelektualnie przynajmniej poziom wyżej

z Mayą http://www.sfd.pl/-t767671.html

Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego
Zwycięzcy to przegrani, którzy powstali i spróbowali o jeden raz więcej ..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
Cris Thug , 9 z 10 facetow woli kobiety z duzym biustem, ten 10 woli tych 9...

co do tematu najbezpieczniej kobieta czuje sie z bogatym facetem jak napisal ktorys z klegow wyzej

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 5688 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34046
najbezpieczniej kobieta czuje sie z bogatym facetem

nie wrzucajcie wszystkich do jednego wora, no bez jaj ..

z Mayą http://www.sfd.pl/-t767671.html

Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego
Zwycięzcy to przegrani, którzy powstali i spróbowali o jeden raz więcej ..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
aha wyjatki tylko potwierdzaja jak jest

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20068
Mowa była o kobietach a nie ****.ch za pieniądze . zouzelina to już nie mam szans u ciebie ze wzrostem 173 ;(
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Protein Bar

Następny temat

Bloczek do wyciągu

WHEY premium