SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

zerowy bilans

  • Zejscie poniżej 12 body fat

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] 9-10bf zrzucic reszte tluszczu(nigdy nie zrobilem takiej redukcji na tym poziomie co teraz konczylem pierwsza) 2. Czy ucinac jeszcze kalorie w dol? Moj bilans zerowy to +-3000 3. Suplementy ktore stosowalem to tylko Whey i Witaminy. Planuje dodac omege 3 i yohimbine i czy to dobry pomysl. Pisane na szybko bo [...]

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 6947 Data: 2018-06-04 10:40:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na masę do oceny, 79kg

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] odżywka białkowa, kompleks witamin Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : jak najbardziej Stosowane wcześniej diety : dieta na poziomie 3100 kcal, Bilans kaloryczny zerowy to ~3200kcal, Do tej pory stosowałem podobną dietę, z tym że 3100kcal ( układałem ją gdy ważyłem 75kg. możlwie że to jest problem bo przy tej ilości czuje że się nie [...]

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 1936 Data: 2016-12-20 23:23:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ocena planu treningowego dla kobiety

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] martwy ciąg na jednej nodze z hantlą lub obwodzenie nogi w tył na wyciągu Ćwiczę 3x w tygodniu + 1x zajęcia fitness - aerobik na uczelni. Brzuch robię po treninach siłowych. Główny cel to poprawa sylwetki, bilans kaloryczny zerowy. Chętnie dowiem się również, o innych ćwiczeniach, które mocno angażują pośladki, a w małym stopniu uda/nogi.

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1193 Data: 2016-10-30 23:01:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Zaczynam trening, kilka pytań co mi wolno + zdjęcia

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] stąd pytanie o dietę. Dział odżywiania nie jest mi obcy i będę potrafił rozpisać sobie dietę z tym, że nie wiem jaki bilans kalorii ma być przy ćwiczeniach? Dodatni czy zerowy? Wiem, że przy budowie masy mięśniowej pojawi się trochę tłuszczu ale nie chciałbym z nim przesadzić. Jak to odpowiednio wyważyć bo chcę podejść do tego konkretnie. [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 2358 Data: 2014-07-16 13:29:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • CC na masie, ogolne zasady. Pierwsze podejscie.

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] HC powinno dodac sie ok. 25% wegli, a do dni LC odjac ok. 25%. Teraz, po obliczeniu bilansu "0", tutaj napisze jakie ustalilem ilosci poszczegolnych mikroskladnikow. Bilans zerowy: B/3 T/1,2 w/3,5 Dni MC: B/3 T/1,2 W/4 Dni HC: B/3 T/1,2 W/5 Dni LC: B/3 T/1,2 W/3 Jak napisalem wyzej, albo dodalem 25% wegli, albo ucialem. Rozklad dni bedzie [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1010 Data: 2012-09-17 11:09:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • split na redukcji, 7 miesięcy stażu

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam, jak w temacie. Jestem od kilku miesięcy na redukcji, w tym kilka razy wskakiwałem na bilans zerowy. Trening to głownie FBW a ostatnio Push Pull. Redukcje zamierzam ciągnąć jeszcze max 2 miesiące i pomyślałem, ze może warto by wrzucić trening dzielony, byłoby to coś nowego. To co ułożyłem, poniżej. Proszę o porady czy będzie to odpowiednie [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 577 Data: 2016-08-17 14:41:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • plan na redukcji

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam, od marca staram sie wejsc pelna para na redukcje. Narazie staram sie "znalezc" bilans zerowy, no i rozgladam sie nad jakims planem. Do tej pory byl to push/pull z oddzielnym dniem na na nogi 1 dzien plecy+biceps 2 dzien klatka triceps barki 3 dzien nogi Jako ze teraz bede mial mniej czasu pomyslalem zeby wrocic do starego dobrego FBW. I [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1237 Data: 2014-01-27 09:49:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta "szkolna" do sprawdzenia i poprawy

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] nie jest idealna ale w roku szkolnym będę miał mniej czasu i do szkoły jednak nie zamierzam nosić ryżu. Jestem po redukcji, teraz czas na mase. Póki co bilans kaloryczny zerowy, powoli będę dodawał kcal. Trening ma być po posiłku 4, zależy jeszcze o której będę przychodził ze szkoły bo jak wcześniej to 4 wymienię z 5, bo powiedzmy jak przyjdę [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1505 Data: 2010-08-26 00:29:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Redukcja, masa ??

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] aktualnie 2300 kcal już po obcięciu kalorii (220B, 160W, 85T), nie schodząc niżej niż 1900-2000kcal, ewentualnie dodając pod koniec redukcji jakieś cardio. Grudzień bilans zerowy i do maja spokojna masa z dodawaniem kalorii. Czy jest to jakieś sensowne podejście do tematu ? I przede wszystkim czy redukować do poprawy klatki piersiowej i brzucha [...]

    Odpowiedzi: 27 Ilość wyświetleń: 4352 Data: 2018-09-06 14:39:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Utrzymanie aktualnej formy i sylwetki

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] do 30-40 minut silowych i 15-20 minut cardio da rade na utrzymanie aktualnej sylwetki ? Trening też jakoś zmienić? wieksze ciężary, mniej powtorzen czy cos zeby bardziej pobudzić mięśnie ? Diete bede miał raczej na bilans zerowy. Czyli na utrzymanie tego co mam, ewentualnie troche ponad. Zmieniony przez - Blasterm92 w dniu 2017-07-14 11:27:43

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 985 Data: 2017-07-14 11:25:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • trening góra dół do oceny

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] ramion na wyciągu 3x8 Płeć : m Wiek : 18 Waga : 68.5 Wzrost : 180 Cel treningowy : masa mięśniowa Staż treningowy na siłowni : wracam po dlugiej przerwie, wiec powiedzmy ze zerowy Uprawiane inne sporty : koszykówka Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : full osprzęt siłownia Dieta : bilans kaloryczny na plus [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1348 Data: 2016-03-17 12:48:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Chce spac Panowie:)

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] pora spania i przewracam sie w lozku, budze sie, nie czuje zmeczenia. Rano budze sie martwy i takw kolo!!! Jestem na redu 2500cal, ale probowalem podrzucic na bilans zerowy dalej nic. Z supli tylko bialko idzie, trenowalem 6 dni z 8, obcialem ilosc treningow do 4 tyg, musze trenowac w weekend bo w tygodniu chodze martwy te 2 treningi to [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 904 Data: 2016-04-07 11:30:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kolejny plan do oceny.

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] Waga: 70,5 Wzrost: 180 Cel treningowy: przyrost siły i wyrzeźbienie sylwetki Staż treningowy na słowni: 0 Uprawiane inne sporty: biegi 4x w tygodniu, 30+ minutowe Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Full osprzęt siłownia Dieta: bilans zerowy Przeciwskaznania medyczne: brak Zażywane suplementy: brak

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 606 Data: 2011-06-07 22:22:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ciężki przypadek

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] waga powoli szła do góry, masę zakończyłem na 3500kcal. Później stopniowo schodziłem z kaloriami do 2600-2700kcal i tak zakończyłem redukcję. Później utrzymywałem bilans zerowy. W październiku znowu chciałem zacząć łapanie masy, ale coś dziwnego się porobiło z moim zapotrzebowaniem kalorycznym. Przy 2800-3000kcal waga stała w miejscu, przy [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 958 Data: 2014-11-17 17:07:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • zbilansowana dieta na redukcje do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] chleba. Problem polega na tym że ważę 78kg. 3 razy w tyg siłownia i dorzuciłem aeroby 3 razy w tyg wiec ruchu jest naprawe sporo. Licząć 24 x 1.2 x 78 = 2250 kcal to bilans zerowy. Przez tydzien miałem na pewno ujemy, waga nie poszła w dół w wygladzie tez nic. Węgle mam niskie, białka sporo (osłona na miesnie) i do tego biore bcaa. mam jeszcze [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 944 Data: 2009-05-21 22:46:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pytanie o rzeźbienie brzucha.

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] poprawę, jednak tłuszczu na brzuchu zalega jeszcze sporo. W związku z tym mam dylemat. Wiem, że tracąc wagę tracę też mięśnie. Czy lepiej dla mnie jest przejść na bilans zerowy, czy też lepiej jest dalej redukować, a później podbijać kilogramy? Nie chciałbym bardzo schodzić poniżej 68kg, ale jakby takie rozwiązanie było konieczne to pewnie [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1122 Data: 2011-09-25 12:08:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Masa czy redukcja? Ocena BF

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] Dodatkowo, na ile oceniacie poziom BF? Nie potrafię sobie z tym poradzić przez te "boczki". Edit: Błąd ankiety: 2 miesiące byłem na redukcji, obecnie od 2 tygodni bilans zerowy Tarczyca, kortyzol, morfologia są ok. /SFD/2017/1/17/7ec2418b13324c2cbfd04d55617f4b60.jpg /SFD/2017/1/17/82e2025dfc254de88c5072fb65cf5990.jpg [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 3852 Data: 2017-01-17 12:50:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam, trenuję już długi czas siłowo i obecnie jestem na rekompozycji. Mam bilans kaloryczny zerowy (jem ok. 2900-3000kcal), wcześniej byłem na masie (3500kcal) i przybrałem jakieś 5kg w 2 miesiące. Stosuję monohydrat kreatyny, trening push-pull 3x w tygodniu. Dodatkowo biegam 2 razy w tygodniu 5km trucht. Mam problem z moim brzuchem, bardzo [...]

    Odpowiedzi: 19 Ilość wyświetleń: 2555 Data: 2020-01-29 19:45:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • BF a masa, Low carb pytanie.

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] na masę ciała. Strasznie lubię jeść tłuste rzeczy. Czy jednak najrozsądniej byłoby wskoczyć na tłuszcze 1g-1,2g/mc? Później te węgle skoczyłyby bo teraz obliczyłem na bilans zerowy więc pojawiłoby się tam ich więcej. Wiem, że "źródło" czerpania przy low carb/ high carb się 'zmienia'. Kwestia jedynie wskoczenia na tłuszcze w granicach 2g, a może [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 795 Data: 2017-11-12 20:13:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pytanie o zapotrzebowanie.

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] oraz w dni wolne 2-3x w tygodniu basen. Sprawdziłem jak sytuacja wygląda wg. Dziennika Vitalmax i wyszło, że z wspołczynnikiem aktywności 1,3 oraz aktualną wagą na bilans zerowy potrzebuje 2364,96kcal: BIAŁKO 151,6 TŁUSZCZE 75,8 WEGLOWODANY 269 No i teraz ostateczne pytanie.. który wynik przyjąć za poprawny, a jeśli ten z vitalmaxa, [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 844 Data: 2009-07-06 23:36:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)