Jesli masz rozkład BTW - to się go trzymaj, wtedy będzie wiadomo czy bardziej słuzą ci weglowodany czy tłuszcze. Oblicz zapotrzebowanie kaloryczne, bo te 2800kc coś mi sie mało wydaje jak na bilans zerowy.
W Vitalmaxie nie wybrałem ani redukcji ani masy więc jest to bilans zerowy Zdziwiło mnie, że ustawiając redukcję z -300kcal od razu narzuciło mi ww z 3.1 na 1.4 Wydaje mi się, że to troszkę dużo i ciężko jest wyżyć przy 126g ww dziennie :)
[...] ryż urozmaicaj na kaszę gryczaną/jęczmienną,makaron durum/razowy.Kurczaka na indyka,schab,polędwiczki wieprzowe,chudą wołowinę,ryby Aha i teraz ułożyłeś dietę pod bilans zerowy,więc żeby masować dodaj kalorii z tłuszczów(węgli i tak masz dużo)-jeśli jesteś ektomorfikiem to ~500kcal) P.S. Na początku myślałem,że minikonkurs znaczy,iż nagrodą [...]
[...] ( od nastepnego dnia zaczalem cwiczyc obecnym planem). Od 05/06/17 Prowadzony dziennik. Naszlo mnie na male podsumowanko. Zacznijmy od kilku slow wstepu. Wchodzac na zerowy/lekko dodatni bilans kaloryczny, zdecydowanie poprawilo sie samopoczucie oraz regeneracja ogolna jest na lepszym poziomie. Jestem jeszcze obecnie na etapie badanie [...]
[...] tylko wzdycham sobie%-) 20minut rowerek x3 robisz w tym hardcorze?8-O Owocków żadnych, nawet potreningowo? ostro jest. Ile ciągniesz jeszcze ten głód i jak będziesz z niego wychodzić? W sensie czy zarzucasz od razu bilans zerowy czy będziesz stopniowo dorzucać? sory, że tyle pytań, ale Ty jesteś jakaś "niedozajechania" i mnie ciekawi co i jak\-)
[...] obecnie 3 tydzień na low carb. Póki co nie widzę na wadze dużych ubytków (w tym okresie ok. 1,5 kg). Chciałbym od następnego tygodnia (czyli po upływie miesiąca) uciąć kalorie (w tej chwili mam bilans zerowy). Moje pytanie. Ucinać z tłuszczy, czy z węgli? Rozkład BTW w mojej diecie to ok: 192 gB, 140 gW, reszta tłuszcze ok. 170 g (ok. 2800 kcal)
[...] Póki co nie widzę na wadze dużych ubytków (w tym okresie ok. 1,5 kg). Chciałbym od następnego tygodnia (czyli po upływie miesiąca) uciąć kalorie (w tej chwili mam bilans zerowy). Moje pytanie. Ucinać z tłuszczy, czy z węgli? Rozkład BTW w mojej diecie to ok: 192 gB, 140 gW, reszta tłuszcze ok. 170 g (ok. 2800 kcal) jeśli LC no to węglowodany
[...] Wtorek: Plecy Sroda: Barki Czwartek: Biceps Piątek: Triceps Sobota: Nogi Niedziela: Brzuch + Przedramie Do tego po każdym treningu cardio 20minut. Dieta oczywiscie bilans zerowy, typowe trzymanie wagi/stałej formy i po powrocie z wakacji powolna masówka żeby jak najmniej złapać tłuszczu i jak najwięcej dobrej jakości mięsa. Zmieniony przez - [...]
[...] Wtorek: Plecy Sroda: Barki Czwartek: Biceps Piątek: Triceps Sobota: Nogi Niedziela: Brzuch + Przedramie Do tego po każdym treningu cardio 20minut. Dieta oczywiscie bilans zerowy, typowe trzymanie wagi/stałej formy i po powrocie z wakacji powolna masówka żeby jak najmniej złapać tłuszczu i jak najwięcej dobrej jakości mięsa. Zmieniony przez - [...]
[...] Wtorek: Plecy Sroda: Barki Czwartek: Biceps Piątek: Triceps Sobota: Nogi Niedziela: Brzuch + Przedramie Do tego po każdym treningu cardio 20minut. Dieta oczywiscie bilans zerowy, typowe trzymanie wagi/stałej formy i po powrocie z wakacji powolna masówka żeby jak najmniej złapać tłuszczu i jak najwięcej dobrej jakości mięsa. Zmieniony przez - [...]
[...] Wg dziennika posiłków: Dieta/Zapotrzebowanie B_216g/210g T_119g/119g W 396g/385g 3402kcal/3451kcal Tak sobie pomyślałem, że dzisiaj jest dobry dzień, żeby sobie postanowić, żeby zacząć coś ze sobą robić :). Aha, staż narazie zerowy, na siłkę mam zamiar wybrać się po sesji, a do sesji będę sobie stopniowo próbował szamać to, co napisałem wyżej.
Jakieś konkrety? Ile dodawać? Po 200 kcal co tydzień? Nie powinno mnie zalać? Nawet nie wiem ile wynosi mój bilans zerowy, bo nigdy nie wyliczałem kalorii, więc może to być 2300kcal a nawet i 2900kcal, ciężko mi ocenić stopień aktywności oraz tempo metabolizmu...
Ok ostatnie 2 tygodnie redukcji chcę zejść do 2500max a potem wejść na bilans zerowy który wynosi u mnie kolo 3200-3300. Czy mniej na tym bilansie zerowym mam mieć kcal?
Już końcówka redukcji , waga 82 kg. Moim zdaniem redukcja przebiegła pomyślnie a wy co sądzicie ?? Jeszcze 5 dni redukcji i potem bilans zerowy. co o tym myślicie ? /SFD/2017/5/26/42deaa578ee34e24981189ded3eceb60.jpg /SFD/2017/5/26/f378d79ee42e422794ae63f2e2ba3cf8.jpg
[...] swojego zapotrzebowania kalorycznego są już dość niepokojące pod kątem psychicznym, patrząc na to ile kalorii jadłeś wcześniej. Na tę chwilę sugeruję wejść na realny zerowy lub nawet nieznacznie dodatni bilans energetyczny, czyli około 3000 kalorii. Po miesiącu (mierząc pomiary obwodów ciała). Wykonać badania hormonalne: [...]
Hmm, no powyższe wyliczenia zapotrzebowania są "neutralne" - bilans zerowy, bez uwzględnienia treningów. Czyli, jeśli obliczę nowe zapotrzebowanie uwzględniając w nim np 3 x w tyg trening siłowy, skoryguje pod tym kątem dietę, to mogę liczyc na poprawę sylwetki? Bo na spadku wagi mi oczywiście nie zależy, przede wszystkim chce poprawić [...]
jadles powyżej tego ale dokladnie nie wiesz ile jadłeś.wiec nadal nie wiesz czy bilans był ujemny, zerowy czy dodatni.i zastanów sie czy chcesz redukowac czy masować.
[...] 1.5, mysle ze 1.1 bedzie najodpowiedniejsze.. Wiec: 936x1.1=1029 Ten wynik dal liczbe kalori ktora teroretycznie powinna byc twoja podstawowa przemiana materii czyli bilans zerowy, tyle ile potrzebujesz(w Twoim wyapdku jak widzisz jest b. bniewiele...JAk bys miala odejmowac jeszce to wyszlo by wogole b.malo), teroretycznie dlatego ze w praktyce [...]