SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wypukły brzuch - 6 weidera?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2609

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez apokalipsa z działu Trening dla zaawansowanych.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 198 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 983
Siema. Cwicze mma od pół roku. Zauważyłem natomiast już od dłuższego czasu, że mój brzuch jest troche wypukły ;) Przeczytałem sporo tematów o tym na forum, ale nie znalazłem odpowiedzi. Sytuacja jest taka, że jak wstaje rano, to jest w miare git ;) Jak się później nawpie***lam że tak powiem, to jest jak balon. Jak leże to nie jest wypukły ;) Czy 6 weidera coś tu pomoże?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Po tygodniu nie liczylbym na widoczne zmiany brzucha.

Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2010-05-02 19:37:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
oczywiscie ze nie pomoze

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 198 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 983
dlaczego? w sumie nawet nie wygląda to tak, że tylko jak sie nawpieprzam to jest duży, ale wystarczy, że jem normalnie i wcale nie jakoś specjalnie dużo, to też tak jest.

Zmieniony przez - one-77 w dniu 2010-05-01 16:09:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 190 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 50805
to chyba normalne ze jak sie nawpieprzasz to jest duzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 198 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 983
napisałem wyżej, że nie tylko wtedy. Z rana jest też wypukły, poprostu mniej. A tak nawet jak jem niewiele to jest wypukły, i to sporo :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 331 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2059
normalne z rana jest jakby to powiedzieć nie pojedzony czyli strawił przez wieczór pokarm a potem jak jesz to jest on trawiony przynajmniej tak mi się wydaje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 190 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 50805
kazdy tak ma...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
Wrzuc zdj.Przedewszystkim potrzebny jest-poziom BF.
Oczywisice brzuch napelniony zawsze bedzie bardziej wypukly-ale moze to byc sprawa-albo wysokiego zatluszenia w okolicy brzucha-albo wada postawy, niewytrzymale miesnie brzucha.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 198 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 983
raczej mięśnie. Wada postawy nie bardzo, byłem prywatnie u 2 ortopedów, ogólnie sprawe kręgosłupa sprawdzałem. Ale mięśni to w ogóle na brzuchu nie mam, więc dlatego pytam o 6 weidera.

Zmieniony przez - one-77 w dniu 2010-05-01 18:20:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 198 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 983
ok wrzucam fotki przed zjedzeniem 2 talerzy zupy i po ;P
Ogólnie widzę, że jeśli wciągne brzuch i napne mięśnie to jest dobrze, dlatego zastanawiałem się na 6 weidera.


1. Przed jedzeniem.

Normalnie,bez napinania mięśni:




z wciągnięciem brzucha i napięciem mięśni





2. Po jedzeniu
bez wciągnia:







na wciągnięciu:



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 198 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 983
wiec? :) Co mogę zrobic?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na siłe! Sprawdźcie%-)

Następny temat

FBW do oceny :)

WHEY premium