SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

witamy w dziale dla pań

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 173185

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Męskie sezony robią bic/tric a żeńskie wielogodzinne aero i 1534 brzuszki

Zołzo, no baaa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1623 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27151
Ale! Z drugiej strony dobrze, że robią cokolwiek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Ale! Z drugiej strony dobrze, że robią cokolwiek.

Lepiej siedzieć w domu niż bez sensu mieszać powietrze na siłowni. Skutek będzie ten sam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No tak... Warto coś tam ta siłowni przez 4 tygodnie porobić Tak powiedzmy, 2x w roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1623 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27151
Uważam, że zawsze lepiej jest robić coś niż nie robić nic. Byle tylko sobie krzywdy nie zrobić. A nuż ktoś złapie bakcyla i pociągnie dalej temat sensownie?

Mam ochotę za***ać mojego lakiernika, który grzebie mi się z samochodem drugi tydzień, za godzinę muszę spadać na trening, a przy takiej aurze to aż mnie telepie na samą myśl o spacerku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Idź nie marudź

Ja nie mogę a bardzo bym chciał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1623 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27151
Ale to nie ja będę ćwiczył, ja już dzisiaj się pobawiłem.

Czemu nie możesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Jakieś g**** mnie rozłożyło. Temperatura 36,0, kaszel, słaby apetyt i bark mocy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1623 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27151
Najgorsze takie g**** jest, niby nic, jednak zero powera. Ja miałem takie ostatnie 3 dni. Ale zastosowałem stary sposób - wysokoprocentowy alkohol, a następnego dnia jeszcze półtorej główki czosnku zeżartej jednego wieczora oraz ogrom witaminy C cały czas. Został lekki katar. Zdrowiej!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Na mnie w takich momentach działa dobre bzykanko no i vódka też nie szkodzi

apropo sezonowców to mam kumpla, który może takim stricte sezonem nie jest, bo raczej chodzi w miarę stale, ale nie ma bladego pojęcia o żarciu i na maminych obiadkach robi maso-rzeźbę co ja bym dał za taki gen... no i pamiętam gościa w gimnazjum to przy wzroście 195 ważył ~90 ale był po prostu zalany, a teraz się zrobił z niego chlopiec z okładki men's health'a
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

(L)Terco/dziennik treningowy/rekompozycja (foty str.7,26)

Następny temat

Niunia1108 / Co z tą jędrnością?

WHEY premium