SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

witamy w dziale dla pań

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 173169

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 921 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3467
cyt. z profilu majki - Moje badania dotyczą psychologiczno-socjologicznych czynników wpływających na aktywność fizyczną (i chęci do niej).
- ej - to ty masz tu bardzo dużo do powiedzenia - super - zapodaj jakieś refleksje w najbliższym czasie

to roboty dla kogos takiego w swiecie grubasow powinno byc sporo .. ?;))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
Kurde kobieta jestem to trzeba chociaż raz wpaść na Ladies SFD i sie chociaż przywitać a więc witam wszystkich

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witamy Cię kobieto, Karolino, trenująca... bjj? ooo, to graplerka I do tego walnąć umiesz. No nieźle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
Szpulko, ja się uzewnętrzniłam na razie dwa razy w "Odchudzaniu" - link do 1szego tematu w moim podpisie.

A pracy w Anglii powinno być dużo tylko na razie zalatwiam formalności typu NIP, konto bankowe. Ale pełna nadzei jestem


Karolina, witam

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 921 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3467
niedługo mężczyźni - poza nielicznym gronem odważnych - zaczną się obawiać i przestaną nas odwiedzać .. trzeba trochę pościemniać zatem , że jednak całkiem dostępne potrafimy być , a przywalić - to i owszem - ale tylko na treningu .. ;)
pozdrawiam karolinę .. ;))

czyli anglia - tam podobno znacznie latwiej z formalnosciami niz u nas i podatki placi sie jakos mniejsze i nie od razu - powodzonka

jak sie biegalo ?
bo ja od kilku godzin to mam wlasnie odwrotnie - siedze na dupie w pracy i w przerwach zagladam na forum

Zmieniony przez - ulaszpula w dniu 2010-10-27 10:50:13

Zmieniony przez - ulaszpula w dniu 2010-10-27 10:51:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
teraz juz Anglia, musze w profilu zmienic

biegalo sie swietnie, mimo deszczu. Dawno mi tak dobrze nie szlo (a mialam dluga przerwe w cwiczeniach z powodu ciaglych przeprowadzek)


I jeszcze sie zalapalam na 50% ceny na silownie na listopad

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najprzystojniejszy użytkownik SFD wita wszystkie panie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
Najprzystojniejszy użytkownik SFD


zdjęcia na dowód powyższego proszę

i witam również

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie dośc że jestem przystojny, to także szczery i wiarygodny, wiec zdjecia nie musze pokazywać niestety za pół godziny musze na wykłady lecieć, coby jeszcze do tego wszystkiego zayebistego być wykształcony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
to leć, tylko skrzydeł nie połam

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

(L)Terco/dziennik treningowy/rekompozycja (foty str.7,26)

Następny temat

Niunia1108 / Co z tą jędrnością?

WHEY premium