SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

witaminy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2122

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2978
niedlugo planuje zrobic cykl niekoniecznie kreatynowy i chcialbym spytac czy polecilibyscie mi jakis kompleks witamin...bo bede musial przyjac troszke wiecej witamin i zastanwiam sie czy kupowac kazda witamine oddzielnie czy jakis kompleks..czekam na podpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
ok.

warto więc wziąc cos kompleksowego, moze byc chocby multiple sport z olimpu. Ciekawy dodatke wyc z pokrzywy i dyni - moze byc przy SAA przydatny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 257 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2043
Olimp Vita Min Multiple Sport, wg mnie jedne z lepszych witamin.
Orange Triad od Controled Labs też wydaje się atrakcyjne bo masz ochrone/regeneracje stawów (glukozamina) enzymy trawienne, minerały. Nie wiem tylko ile tam jest RDA bo nie znalazłem informacji o tym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2978
dzieki wielkie...moze ktos sie jeszcze wypowie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
przez lata stosowałem second two z NOW, porządna firma i dawki dobre
taniej wychodzą olimpy z tego co pamiętam
jeżeli ci zależy na wygodzie itp. kup porządny komlepks, jeżeli chce ci się rozdrabniać kup kompleks + chelaty i poczytaj czego ile powinieneś łykać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2978
i chyba tak zrobie jak mi radzisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
od dłużeszgo czasu przerzuciłem sie na multiple sport
i polecam owe witaminki
ew zwykły olimpowki kompleks
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2978
a trec multi pack 36???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
też ujdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
a jaki to cykl

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2009-12-15 21:03:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2978
chcialem sie spytac o witaminy do cyklu saa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
a ja bym szczerze taki cykl odradzał; b. dużo widzialem osób, które w przeciagu dłuższego[choc nie bardzo nawet] czasu wiecekj traciły niz zyskiwały.

a mówie tylko o aspektach widocznych gołym okiem; o reszcie mozliwych problemów, ktore faktyxcznie b. czesto wystepuja juz nawet nie wspominam.

proponuję więc dokupoic witaminy ale do "cyklów" naturalnych- w przeciągu dłuzszego odcinka czasu napewno znacznie wiecej uzyskasz- potrzeba tylko cierpliwiości i mądrego trenowania wraz z dobrym odżywianiem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

banał, ale proszę o poradę

Następny temat

NOC

WHEY premium