SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

witam chcialbym was poprosic o jakis dobry plan treningowy na sile .

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2856

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5550
Na razie ciebie to nie powinno interesować. Na kreatyne jeszcze przyjdzie czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Po pół roku treningów z DIETĄ możesz pomyśleć o suplementach

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42
ok . a co by sie stalo jakbym wziol?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5550
Cytat z tego tematu: https://www.sfd.pl/[FAQ]Pytania_i_odpowiedzi_dotyczące_suplementów_oraz_odżywek._-t916866.html
1.Czy jeżeli mam mniej niż 16 lat lub mniej niż 6 miesięcy stażu na siłowni (porządnego treningu z planem) mogę brać jakiekolwiek suplementy lub odżywki?
Odp. Nie, nie możesz. Będzie się to tak samo mijało z celem jak trening bez diety. Co do odżywki białkowej czy gainera w teorii możesz sobie je kupić, tylko po co? Zapewne ważysz mniej niż 70kg a przy takiej wadze pokrycie dziennego zapotrzebowanie na składniki odżywcze nie jest trudne.

Cytat drugi:

5.Czy jestem gotowy na kreatynę?
Odp. Po kreatynę możesz sięgnąć jeżeli masz minimum 6 miesięcy stażu (Dlaczego? Ponieważ to taki przyjęty okres podczas, którego nauczysz się wykonywać dobrze ćwiczenia, dobrze trenować i dopracujesz dietę - innymi słowy : Poznasz ten sport i siebie samego) oraz czujesz stagnację – widzisz, że są gorsze przyrosty – wtedy możesz sięgnąć po kreatynę.

Wystarczy poszukać :)


Zmieniony przez - adi20 w dniu 2013-11-13 19:33:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42
waze 83
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42
i mam 17 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5550
Po raz kolejny:
5.Czy jestem gotowy na kreatynę?
Odp. Po kreatynę możesz sięgnąć jeżeli masz minimum 6 miesięcy stażu (Dlaczego? Ponieważ to taki przyjęty okres podczas, którego nauczysz się wykonywać dobrze ćwiczenia, dobrze trenować i dopracujesz dietę - innymi słowy : Poznasz ten sport i siebie samego) oraz czujesz stagnację – widzisz, że są gorsze przyrosty – wtedy możesz sięgnąć po kreatynę.
Nawet nie przeczytałeś do końca...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42
w grudniu bede cwiczyl 5 miesiac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Dieta jest?

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42
no wlasnie nie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening w domowym zaciszu

Następny temat

Dieta na masę do oceny :)

WHEY premium