SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wiek-nie za pozno?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14879

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
a kto sie kłuci ? jak narazie to widzę ze tylko ty sie unosisz bo ja próbuje wyjaśnić tylko sytuacje przy pomocy zwykłej rozmowy-jak ktoś sie tu kłóci to z reguły używa wykrzykników lub dużych liter

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 220 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3109
no ja tego nie uzywam.poprostu naprawde szanuje wujka (i nie tylko ja) i on mi pomaga mimo ze ma jakis ... do zapasow, wiec nie pisze jaki z niego zapasnik bo tylko ja wiem co umie, a igor jakos zaczail o co mi chodzi i saida chyba tez bo odpisala i nic nie pytala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
no bo oni moze sie tym nie interesowali lub są inteligentniejsi odemnie ,mnie zawsze uczyli w szkole że jak czegoś nie rozumiem to żebym pytał oto i próbował przez to zrozumiec (bo pytanie chyba nikogo nie obraża)

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Ja nie zrozumiałam,tylko chciałąm Cię zmotywować

Ale Renegat naprawdę nie chciał Cię urazić,zareagowałeś zbyt emocjonalnie,po prostu inaczej zrozumiał,co napisałeś. Nie dziw się,bo faktycznie jesli ktoś był raz na treningu,to żaden z niego zapaśnik i Renek tylko to chciał wyjasnić.

Nikt tu nie chciał obrazić Twojego wujka,ani nie poddaje w wątpliwość jego umiejętności.

Co do tych niedociągnięć - może skorzystaj z doświadczenia Wujka i poproś,żeby Cię poprawiał?

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 220 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3109
pewnie tak. no prosze go ale on wazy kolo 100 i mi ciezko na nim cos zrobic:Dale teoretycznie uczy mnie sporo i jakos narazie sobie radze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 220 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3109
a moge startowac w jakichs zawodach bez klubu (znaczy ze nie naleze do zadnego klubu tylko startowac indywidualnie)??oczywiscie z osoba pelnoletnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
różnie to bywa i tak naprawdę zależy od organizatorów,chociaż jeśli są to zawody organizowane przez PZ,to nie bedziesz mógł startować. Prawo startu w tego typu turniejach mają jedynie członkowie klubów zrzeszeni w Polskim Związku.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 220 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3109
a jak jest z judo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
z judo nie mozna strtowac bez przynaleznosci klubowej

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 220 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3109
a jesli nia mam zadnego klubu w poblizu?bo zastanawiam czy nie przestawic sie na judo bo chcial bym jakies wykonczenia akcji
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trener zarobki! Ile? za ile ?

Następny temat

Pomyłki policji

WHEY premium