SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wiek-nie za pozno?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14875

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Usunięty przez renegat44 za pkt 4 regulaminu
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Usunięty przez renegat44 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 220 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3109
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 220 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3109
poszedlem po treningu pogadac z trenerem i...powiedzial ze jestem za stary.powiedzial ze chwytow sie naucze ale nmie przwrotow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1259
a ja Ci polecam kung fu bo sam trenuje ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
poszedlem po treningu pogadac z trenerem i...powiedzial ze jestem za stary.powiedzial ze chwytow sie naucze ale nmie przwrotow

a co chciałes trenować?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
zapasy
dziwny ten trener

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Moja rada: IDZ I POKAŻ IM ŻE SIE NAUCZYSZ PRZEWROTÓW!

Ja mam zwyrodnienie stawów kolanowych i robie. Co ma piernik do wiatraka? Może chce cie sprawdzic? Faktycznie dziwne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
a ja Ci radze wybrac normalny klub, trener powinien sluzyc rada a nie pieprzyc bzdury ze sie przewrotow nie nauczysz robic . Nikt Ci łaski nie robi.

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
z zapasami i judo juz tak najczesciej jest,ze przyjmują tylko do pewnego wieku? Starszych nie wszędzie przyjmują.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 220 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3109
queblo-przeczytaj od poczatku.
trener jest dziwny bo to jakis byly zawodnik ktory ma grupe z ktora cwiczy a innych nie chce brac.da sie jakos samemu nauczyc dobrze chwytow?
a wszystkie przewroty umiem i salto przod tyl bo jak gralem jeszcze w pilke to takie zeczy robilismy (z trenerem tak dla gimnastyki),tylko nie zdazylem powiedziec tego temu trenerowi.gralem w klubie i mnie tam znaja a trener musi mnie przyjac jesli chce to moge pojsc do klubu,powiedziec o co chodzi i chodzic ale..czy warto miec przeciwko trenera?


Zmieniony przez - Crazy2012C w dniu 2008-04-05 21:50:16
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trener zarobki! Ile? za ile ?

Następny temat

Pomyłki policji

WHEY premium