SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wiek-nie za pozno?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14880

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
hmm... Powiem Ci tak: albo on jest wybitnie słaby, albo ty wybitnie zdolny

Powodzenia i pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 220 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3109
dzieki za uznanie:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 220 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3109
nie on odnajduje sie w tym i zdaje mi sie ze mi to wychodzi.codziennie cwicze i sie ucze wiec juz "troche" chwytow znam.moze cos z tego wyjdzie bo z obserwacji to jakos szybko mi to przychodzi.szybciej niz inne sporty.a to prawda ze w jj sa ciosy a w bjj nie ma?bo to chyba zasdnicza roznica
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
a to prawda ze w jj sa ciosy a w bjj nie ma?bo to chyba zasdnicza roznica

bjj sa wlasciwie 3 rodzaje, w bjj pod MMA jest i stojka i parter

w jj sa tylko ciosy pomagajace wylaczyc komputerek napastnikowi, jako ze jest to miekka sztuka walki, my nie zaczynami walki pierwsi, my tylko sie bronimy

Zmieniony przez - greku_806 w dniu 2008-05-14 15:35:41

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 220 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3109
thx.a jest jakas odmiana calkowicie bez ciosow.tak tylko pytam chociaz na rekawice tez mi spoko idzie-nieraz tak sparuje zeby nie zapomniec jak sie to robi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
ale jj czy bjj?
bo bjj to zależy od sekcji tak naprawdę.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 220 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3109
bo obojetne albo bjj albo jj-bo nie wiem czy jak sie ucze sam to czy mam dolanczac ciosy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 220 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3109
dawno nie pisalem bo nie bylo o czym....
gosc co mnie uczyl niestety wyjechal wiec zostalem tylko ja i moja silna wola
zrobilem sobie manekina takiego z gabki i cwicze troche na nim zakladam dzwignie itp.
jakies rzuty wymagajace wiecej sily cwicze na worku (mam taki 1,65m i z woda troche wazy)
dodatkowo z kolega kupilismy rekawice do mma i tak 2-3 razy w tyg sobie walczymy.
teraz moze i bym przestal bo jestem z tym sam ale....dziwi mnie moja wola, jestem sam, nikt mnie nie namawia i...jade dalej.mam nadzieje ze kiedys gdzies trafie na kogos lub gdzies, gdzie bede mogl pokazac co potrafie......
a to co robie teraz napewno sie nie zmarnuje.....(ja tak chociaz mysle)
ps:(wiekszosc technik sa to instruktazowe filmiki z neta, ktore potem przezucam w rzeczywistosc....)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Drwal też zaczynał od instruktażówek

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2008-07-04 22:22:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 220 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3109
no wiesz...od czegos trzeba zaczac tylko ze w moim wieku wdl mnie to troche za pozno na bawienie sie w instruktazowki....:/
ale lepiej to niz nic, a przeciez te filmiki nie sa takie zle...mozna z nich sie sporo nauczyc
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trener zarobki! Ile? za ile ?

Następny temat

Pomyłki policji

WHEY premium