SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

16 lat nie za późno ?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4014

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 457 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7533
Miesiąc temu skończyłem 16 ;P czy nie jest za pozno na treningi kb żeby coś ze mnie było ? Chciałem spróbować swoich sił na ringu. Na kb będe chodził przez 4 lata (9 miesięcy 3x w tygdoniu rocznie ;D :P)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 700
nie jest za późno ;)
z mojej sekcji mistrz Polski w K1 i Muay Thai ma 19 lat a zaczął tenować w połowie 2 klasy LO... na trening i zostanie mistrzem nigdy nie jest za późno... ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1318 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13614
idz na trening :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
Następny co jeszcze nie zaczął a już o zawodowstwie myśli... zacznij chodzić, przykładaj się do treningów, a coś na pewno z tego wyjdzie. W niektórych klubach sportów olimpijskich przyjmują właśnie do 16 lat bo teoretycznie z nich można jeszcze mistrza wyhodować... tylko jak naprawdę chcesz coś osiągnąć to musisz się mocno do treningów przykładać, sukcesy wtedy przyjdą, ale do poziomu mistrzowskiego jeszcze trzeba talentu, szczęścia itd

PS KB chyba Saleta w wieku 19 lat zaczynał, ale nie jestem pewny.

Zmieniony przez - _radek w dniu 2009-09-18 19:47:54

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 289 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7805
Śmigaj śmiało, sam zaczynałem (Karate kyokushin) mając 16 lat - i nie żałuję. =) Nie zastanawiaj się tylko idź.

"Na chvj mi kaloryfer, skoro mam kocioł grzewczy? "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 127 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2642
I ty się pytasz czy 16 lat to za dużo... Ja mam 18 i tydzień temu zapisałem się na MT :), a tak w ogóle to zobaczysz - do mnie na treningi chodzą osoby które maja po 30 :D

Forever young

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Jak masz predyspozycje i chęć do cięzkiej pracy to wiek całkiem w porzadku. Zresztą nawet jak nie zostaniesz mistrzem świata, i tak jest 1000 powodów dla których warto trenować, nie chce mi się już wymieniać

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
Ludzie nie mają wiary w siebie z tego co widzę. Ja się nie zastanawiam czy jestem za stary na boks, a nawet powiem więcej. Mimo, że wszyscy mówią, że 18 lat to już nic nie osiągnę to sam sobie mówię, że osiągnąć mogę.

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 204 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8990
wiek nie ma znaczenia, jesli chcesz cwiczyc, lepiej w tym wieku niz za 10 lat, ja zaczynalem wieku 20 lat i sie nie zastanawialem czy nie jestem za stary.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 457 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7533
dzięki wszystkim za odp ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1768
ja mam teraz 16 lat, i zaczolem boksowac- i wierze ze jak bog i talent dopisza to jescze ze mnie Adamek bedzie:P
PS: na jakims serwisie preczytalem ze Pacquiao zaczynal w wieku 16 lat:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
jak mówi mój trener: talent to 5% sukcesu, reszta to ciężka praca
a mając 16 lat można ma sie predyspozycje do ciężkiej pracy
idź, trenuj

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Którze ochraniacze?

Następny temat

Samoobona

WHEY premium