SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wiek-nie za pozno?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14873

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 220 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3109
wielkie thx
a macie moze cos takietgo z wykonczaniami akcji?bo obalenia mi ida latwa ale nie wiem jak wykonczyc akcje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 220 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3109
odswiezam. no i troche trenowalismy z kolega, znalazlem kumpla ktory kiedys cwiczyl zapasy no i sie dowiedzialem ze moj wojek byl zapasnikiem tylko kiedys poszedl na trening i juz wiecej nie chodzil i nie wiadomo co sie stalo i daltego nikt nic nie mowil i z ich pomoca ucze sie i troche sie nauczylem.ostatnio brali na sparing kogos w klubie tam gdzie chcialem trenowac i mialem spar tylko z gosciem 64kg a ja wtedy mialem 70 i to byl troche chaos bo nie dalem sie zlapac, kilka razy fo obalilem no i...gosc dal remis.zawsze dobrze na piewzy raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
To fajowo,że w tym się odnajdujesz

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
To jak ten twój wujek trenował-był na jednym treningu i wyszedł,to jaki to z niego zapaśnik

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2710
Mu chodziło że jego wujek trenował zapasy długo ale któregoś razu poszedł na trening i już po tym treningu więcej się nie pojawił czy jakos tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 220 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3109
igor-o to wlasnie chodzilo.
renegat-czaje ze zle zrozumiales ale miej troche szacunku do ludzi bo z twoich wypowiedzil wnioskuje ze brakuje ci tego
saida-thx.troche ciezko bo moze nie wszystkie chwyty co dociagniete do konca i wypracowane na sto ale czuje ze czegos sie ucze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
a możesz sprecyzować o czym dokładnie mówisz i w których to wypowiedziach brakuje szacunku według ciebie-bo skoro wysuwasz takie wnioski to masz chyba cos na ich poparcie?

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 220 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3109
jaki to z niego zapaśnik
uwazasz ze to jest komplement?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
a ty uważałbyś za zapaśnika kogoś kto poszedł na jeden trening w życiu-bo ja wywnioskowałem że tak waśnie było czytając twoją wypowiedz ,a dlatego że mogłem sie pomylić to zrobiłem to w formie pytania i dodałem taki znaczek na końcu "?" więc to nie było stwierdzenie tylko zwykłe pytanie którym nie uważam żebym kogos uraził.

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 220 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3109
no to zle uwazales.dobra usun dyskusje i juz bo nie po to zakladalem ten temat zeby teraz sie z kims klucic
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trener zarobki! Ile? za ile ?

Następny temat

Pomyłki policji

WHEY premium