SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wiek-nie za pozno?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14883

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 220 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3109
ok.
sproboje jeszcze na kickboxing chociaz tam w tej chwili sa same sparingi i nie wiem czy nie bede mugl dopiero od wrzesnia:(
a jesli chodzi o predkosc nauki to zdaje mi sie ze mi raczej szybko przychodzi,jak zaczynalem w nozna z srode poszedlem na trening na bramke a w sobote wyrobili mi karte, badania i na mecz pojechalem podobnie i z pilka reczna dlatego mysle ze raczej szybko cos pojme.wolal bym zapasy a jeszcze bardziej bjj
ale niestety bjj sekcji u nas nie ma. a z zapasami chodzi o to ze chlopaki sa niemili uznaja tylko siebie i nowych wogole nie toleruja.probowalem zdobyc uznanie i w sparingach nie odstawalem od nich ale nawet trener robi laske ze cos podpowie albo cos...
ps;wcale sie nie bujam raczej jestem wporzo:)

Zmieniony przez - Crazy2012C w dniu 2008-02-19 15:40:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2372 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8858
Dokładnie tak, jak pisze Prkt -największe szanse na osiągnięcie sukcesu masz w sporcie który kochasz. Np w zapasach zostają tylko miłośnicy i nieźle szurnięci na punkcie tej sztuki ;-P (mówię też o sobie )

--
Spartan Kraków - Kuźnia ludzi ze stali

zapasy.krakow.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 220 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3109
siwy: czyli mowisz ze jak naprawde cos czuje do tego sportu to sobie poradze nawet z nieprzyjaznym otoczeniem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2372 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8858
Atmosfera w klubie jest bardzo ważna -często klub jest drugą rodziną. Ale jak nie będziesz się zrażał i chłopaki zobaczą, że kochasz zapasy to na pewno z czasem spuszczą Cię do rodziny. Ich początkowa niechęć może też być nieświadomym sprawdzianem Twojej osobowości, czy jesteś miętki czy twardy -jak twardy, to prędzej czy później Cię zaakceptują, Jeśli okażesz się miękki lub uznasz, że to nie Twój sport to sam odejdziesz.
Ps. Nie twierdzę, że mam 100% racji i na pewno będzie jak mówię, ale chyba jest to wysoce prawdopodobne. Co Wy o tym sądzicie?

--
Spartan Kraków - Kuźnia ludzi ze stali

zapasy.krakow.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Ja się z Tobą w 100% zgadzam,Siwy. U nas jest podobnie,jedna wielka rodzina, ale najpierw trzeba tam wejść i na swój sposób udowodnić,że jest się "twardym",czyli dawać radę na treningach,starać się i nie dawać się sprowokować chłopakom.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Jak wszędzie nikt cie niedopuści do grupy zanim cie niepozna-tak działa kazde środowisko.

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52
jeśli będzie Ci to sprawiało przyjemność to nic Cię nie powstrzyma. Tak samo z wiekiem a Ty jesteś młody i wszystko przed Tobą, ja zacząłem trenować sztuki walki w wieku 22lat także relaks i idź na trening!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2372 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8858
Ja zacząłem w wieku... osiemnastu. Choć mistrzem nie jestem, to jednak coś tam udało mi się zdziałać

--
Spartan Kraków - Kuźnia ludzi ze stali

zapasy.krakow.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 220 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3109
siwy-ale jedzisz juz na jakies turnieje czy cos?jak tak to na jakim szczeblu?jak ci idzie?

Zmieniony przez - Crazy2012C w dniu 2008-02-28 15:22:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2372 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8858
Po pół rocznym okresie przygotowawczym wybrałem się na... Puchar Polski Juniorów Oj, było ciężko ale się nie zraziłem, to mnie tylko motywowało do dalszych treningów. Teraz po latach jestem instruktorem i czasem na regionalnych zawodach sędzią. Niestety na IO chyba w tym życiu się nie załapię
Więc niczym się nie przejmujcie, tylko biegiem na trening!

--
Spartan Kraków - Kuźnia ludzi ze stali

zapasy.krakow.pl

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trener zarobki! Ile? za ile ?

Następny temat

Pomyłki policji

WHEY premium