SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy nie za stary na Kick Boxing?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1796

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 76
Mam 16 lat i chce zaczac trenowac kick-boxing. Wiem, że na trening nigdy nie jest za pozno, ale czy mam jeszcze szanse na jakies sukcesy?, na to żeby coś osiągnąć?

Jakie założenie masz? Proste - Walczyć i Wygrywać.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 645 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3033
Zależy od talentu. Ktoś może trenować od najmłodszych lat a nic nie osiągnie, a ktoś potrenuje kilka lat i może być na szczycie. Bardzo istotne są też warunki fizyczne, zobacz sobie np. takiego Sappa w K1 który technicznie jest zerem, a i tak jest w ścisłej światowej czołówce. Oprócz tego ważna jest też motywacja. Jak nie będziesz miał chęci do treningów, nie będziesz sie przykładać, to nie masz wtedy żadnych szans.
Ale chyba jednak talent najważniejszy. Samym treningiem i chęciami bez talentu ważnych turniejów wygrywać nie będziesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Xaero pozwolisz że sobie cytacik z Twojej wypowiedzi wstawie w podpis?
Zmieniony troszke.

A co do talentu to nie prawda,pare dni temu ktoś,nie pamiętam kto pisał o talencie,tylko ****a nie pamiętam dokładnie tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
nie gadaj tylko trenuj.mysle ze 16 lat to nie za pozno

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Na trening nigdy nie jest za późno, a czy osiągniesz jakieś sukcesy to już zależy tylko i wyłącznie od Ciebie, nie od tego ile masz lat.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 645 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3033
W żadnym sporcie, czy to w kickboxingu, czy w piłce nożnej, bez talentu nie da się osiągać naprawdę sporych sukcesów. Niektórzy moi koledzy trenowali przez wiele lat piłkę nożną, przykładali się do treningów, to była ich pasja, a jednak nic nie osiągnęli, ba, nawet grali gorzej niż niejeden który nigdy tego sportu w żadnym klubie nie trenował.
Z kickboxingiem jest podobnie. Nierzadko sie zdarza, że ktoś trenujący kickboxing dostaje na ulicy po pysku od zwykłego menela.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 76
Troche źle się wyraziłem. Nie myślę o bardzo poważnych sukcesach. Chce poprostu być dobry. Ale dość już gadania. Zabieram się za treningi. Motywacji na pewno mi nie zabraknie. Będę dużo pracował i zobaczymy co z tego wyjdzie.

Jakie założenie masz? Proste - Walczyć i Wygrywać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 301 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4030
16 lat? Ja mam 22 i wlasnie tajski zaczynam I tez mam zamiar byc dobry... baardzo dobry tak dobry zeby sie do Gromu kiedys dostac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dziś walczy adamek

Następny temat

Wartało by ? :)

WHEY premium