SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kyokushin- czy jest już za późno?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 357

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 43
Cześć wszystkim. Przez ostatnie miesiące chodzi mi po głowie jedna rzecz która nie daje mi spokoju, ale zanim was zapytam o opinię i poradę to po krótce przedstawię swoją historię związaną z Karate Kyokushin. Zaczęłam trenować kiedy miałam 16 lat, no, prawie 17. Trenowałam przez 2,5 roku, lecz postanowiłam po tym czasie odejść ze względu na nieprzyjemne sytuacje które zaczęły pojawiać się w moim klubie. Po odejściu z klubu nadal trenowałam, lecz sama bądź ze znajomymi z klubu, którzy również odeszli z podobnego powodu. Dziś jednak żałuję, że nie zmieniłam klubu i otoczenia ale nadal podążając drogą Kyokushin. Aktualnie mam 24 lata i zastanawiam się nad powrotem. Miałam 4,5 roku przerwy, gdzie wciąż trenowałam, ale nie były już to tak intensywne treningi. Czy mój wiek jest już za stary aby ponownie dołączyć i liczyć na zdobycie nowych osiągnięć? Wiem że wszystko zależy od tego jakie mamy podejście, ale ciekawa jestem czy ktoś z was ma podobną historię i może mi doradzić z własnej perspektywy.
PS. Jeśli są tutaj osoby trenujące Kyokushin, możecie mi powiedzieć jak wyglądały treningi w trakcie pandemii? Również jak wyglądała sytuacja związana z egzaminami i zawodami.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 250 Napisanych postów 793 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 11206
Powiem ci, że każdy wiek jest dobry na trening. Oczywiście trzeba patrzeć pod kątem swojego wieku i możliwości. Masa ludzi starszych od ciebie ćwiczy. A co do plandemii, to wyglądało to tak jak w każdym innym stylu. Wszyscy ćwiczyli w klubie póki się dało, a potem na pokątnej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
_Kyokushinlove_
...Czy mój wiek jest już za stary aby ponownie dołączyć i liczyć na zdobycie nowych osiągnięć?...
Wybacz, że odpowiem pytaniem na pytanie.
Czy Ty chcesz wrócić do treningów czy szukasz wymówki?

Jeśli to pierwsze, to wracaj na treningi i nikogo w necie się nie pytaj.
Jeśli to drugie, to odpuść sobie treningi. Jesteś już stara. Najwyższa pora pojednać się z Bogiem i przygotować na spotkanie z Nim.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nokaut prostym

Następny temat

Niski wzrost i zasięg

WHEY premium