SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wiatry po płatkach owsianych %-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6683

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3983 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25216
chłopaki, dziewczyny i reszta! pomocy!

mam taką śmierdzącą przypadłość ktora objawia sie obfitym wydzielaniem wiatrów po zarzyciu płatków owsianych ( obojętnie w jakiej postaci)
mam to zawsze kiedy włączam do diety płatki i trwa jeszcze 2-3 dni po zaprzestaniu spożywania płatków

czym konkretnie moze być to spowodowane i jak sobie z tym poradzić. jest jakiś inny sposób poza rezygnacją z płatków?

troche lolowaty temat

Zmieniony przez - klufczyk w dniu 2006-02-01 00:41:26
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
lolowaty nielolowaty ale też to mam dołączam się do pytania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
a jak przygotowywujesz płatki?gotujesz je wystarczająco długo? płatki na surowo zawierają ciężko przysfajlne substancje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Prawdopodobnie błonnik, którego masz za dużo w diecie, ale wątpie, żeby to się utrzymywało 2-3 dni, po 24 godzinach pokarm powinien już być strawiony i wydalony, ale kłócić się z Tobą nie będę

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
rowniez stawiam na błonnik , ale 2-3 dni to raczej nie od płatków , sproboj zmiejszyć ilość albo jedz poł na poł z razowcowem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
moim zdaniem to od surowych płatków owsianych...rozumiem autora bo to się czuje od czego wzdęcia :)

ja też tak mam i wiem że przyczyną było to ze nie zalewałem i nie odczekiwałem wystarczająco dużo czasu po zalaniu wrzątkiem no i jadłem w połowie surowe...no i była komedia wtedy...zalej wrzątkiem i odczekaj 5-10min aż się taka "CIAPA" zrobi i wtedy szamaj

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3983 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25216
thx panowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
sposob jest jeden - jesli cos Ci sluzy, zostawiasz to w diecie; jesli nie - wyrzucasz - proste jak konstrukcja cepa

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 186 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10196
zalej wrzątkiem i odczekaj 5-10min aż się taka "CIAPA" zrobi i wtedy szamaj
Ja zalewam platki wieczorem zimna woda i zostawiam na noc, moze tak byc czy trzeba to zrobic wrzatkiem? Zaznaczam ze sluzy mi takie jedzonko

Polak jak kombinuje to czuje, że żyje...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
jesli Ci sluzy to juz wiesz czy tak jest ok - patrz moja wypowiedz wyzej

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 593 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 69965
Rothen dobrze prawi polac mu Dokladnie w ten sam sposob pozbylem sie natretnych wiatrow z powodu owsianki Chociaz u mnie najwiekszym pod tym wzgledem problemem stanowi ciemne pieczywo z nadmnierna iloscia nasion (dlatego stawiam na graham)
Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o ułożenie diety

Następny temat

gdy za malo weglowodanow?!

WHEY premium