SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co myślicie o płatkach pszennych i żytnich zamiast pieczywa?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1085

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 345
Witam, ostatnio dużo zastanawiałem się czy nie lepiej było by wymienić chleb pełnoziarnisty na płatki pszenne wymieszane z żytnimi i chciałbym wiedzieć co o tym myślicie. Wiadomo że w takim chlebie pełnoziarnistym znajdują się różne niepotrzebne produkty jak soja i cukry po różnymi nazwami ale z kolei słyszałem że płatki pszenne źle działają na spalanie tkanki tłuszczowej i sam nie wiem co o tum myśleć. Dobrym rozwiązaniem było by oczywiście jedzenie tylko owsianki ale jak to się ma do różnorodnej diety
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 1532 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11842
Płatki owsiane,żytnie,jaglane,orkiszowe wszystkie są ekstra. Kto Ci powiedział że płatki źle działają...?UTYĆ MOŻNA NAWET OD JEDZENIA MARCHEWKI, rozchodzi się tutaj o bilans kaloryczny... Dodatni=tyjesz/ujemny=chudniesz. Jak jedzenie tylko owsianki? Pełen zbilansowany posiłek musi zawierać źródła BIAŁKA+WĘGLOWODANÓW I TŁUSZCZY...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 345
MilkyLayne
Płatki owsiane,żytnie,jaglane,orkiszowe wszystkie są ekstra. Kto Ci powiedział że płatki źle działają...?UTYĆ MOŻNA NAWET OD JEDZENIA MARCHEWKI, rozchodzi się tutaj o bilans kaloryczny... Dodatni=tyjesz/ujemny=chudniesz. Jak jedzenie tylko owsianki? Pełen zbilansowany posiłek musi zawierać źródła BIAŁKA+WĘGLOWODANÓW I TŁUSZCZY...


Może trochę przesada że od razu niezdrowe wiadomo niezdrowa to jest pizza ale czytałem różne opinie chociażby na tym forum że gdy ktoś pytał o płatki pszenne to mu raczej odradzano lub zalecano żeby często ich nie spożywał. Właściwie jako Polak nie wyobrażam sobie że można całkowicie zaprzestać jedzenia pszenicy pod żadną postacią ale właściwie węgle to węgle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 1532 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11842
Pszenica jest bardzo dobra kto Ci nagadał że jest zła? Zaleca się jedzenie ciemnego pieczywa z tego względu że zawiera więcej makro i mikro elementów a także witamin. Ale o tym że organizm się męczy z pełnoziarnistym już nikt nie wspomniał. O tym że dłużej się trawi też nie. Polecam jeden z nowych artykułów na FB u Adama Sukera.https://www.facebook.com/TrenerPersonalnyAdamSuker?fref=ts 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12038 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
a ja polecam ksiazke dieta bez pszenicy Davisa, uruchamia myslenie, a nie powielanie tego co ktos mowi/pisze, trzeba wyrabiac swoje zdanie w pewnych wyborach zywieniowych.
http://www.empik.com/dieta-bez-pszenicy-davis-william,p1065432623,ksiazka-p?gclid=CIL70JCX48cCFcHbcgodAssOwg&gclsrc=aw.ds 

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Skład pieczywa masz na etykiecie. Czytaj je dokładnie a nie będziesz musiał eliminować.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Porady dietetyczne

Następny temat

Kilka pytań odnośnie odżywiania

WHEY premium