SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wasze osiągnięcia w wieku 18 lat

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17301

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 529 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4537
czesc chlopaki,ja jestem osiemnastolatkiem od 2 tygodni dlatego moje wyniki jako osiemnastolatka nie sa jeszcze ostateczne...na pewno je poprawie zima..wiec mam 186 cm wzrostu, waze 93 (schudlem na lato zima wazylem 95).na klate targnalem 120,w bicu mam 42 ( w sumie to teraz troche mnie bo spadlo przez te impreski teraz robie sobie przerwe.biore sie od wrzesnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
Lubi co ty gadasz o tym antonym czy jak mu tam , widziales jak podniosil 280 w wieku 18 lat ??? a po drguie on jest koksiarzem , a po trzecie to nastepna baja tak jak z Greg Kovacsem ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 529 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4537
a co do lubiego...no coz moge powiedziec...dajcie sobie spokoj panowie moim zdaniem to jakis zakompleksiony baran ktory wazy 60kg robi sobie jaja.niech ktos da mu bana bo tylko psuje temat i zasmieca forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 435
Hamtaro bez jaj włąsnie dałes popis klasycznego koksa na cyklu, chłopcze w tym sporcie jak sie jedzie na czysto to takie zeczy sa naprawde bardz bardzo dziwne, niechce mi sie wierzyc w takie uwarunkownanie genetyczne. bo od 4 lat jestem instruktorem a od roku sadza 3 kategorii i powiem Ci ze to jest wynatuzenie, albo kox. i chyba to forum nie jest dla takic jak Ty bo tu sie wymienia poglady a nie bluzga, i pamietaj, `łatwo mowic, a trudniej płacic za swoje słowa`
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1105 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12676
Znam dużo takich,którzy w wieku 18 lat niby wyciskali 90kg (po kliku miesiacach treningu).Raz poszedłem z takim jednym ****em na siłownie, jak taki silny to niech pokarze co potrafi.Rozgrzalismy sie regulaminowo , zakladam mu 90 na sztange,a on do mnie daj mniej bo nierozgrzany jestem.No to ok niech sie rozgrzeje,zostawilem na sztandze 80 kg, pytam sie, czy go asekurowac.Wielki maczo jak sie domyslscie odpowiada ze nie trzeba.No to jak nie to nie, staje sobie obok i patrze.Koles kladzie sie na laweczce,lapie za sztage,podnosi ja do góry i...****dd sztanga na zebach ,troche sobie brode i klate obil,ale zyje.Myslalem ze ******lne ze smiechu,taki z niego*****rak byl,że potem seryjki na klate robil 30 kg .
Uwazam ze zakladanie postow pod tytulem "ile bierzecie na klate" niema zadnego sensu, jest bezcelowe i nikomu nie pomocne.Jezeli chcesz byc WIELKI to patrz na siebie,na kazdym treningu dawaj z siebie wszystko, nieogladaj sie za innymi,staraj sie byc jeszcze wiekszym,a nie podniecaj sie ze bierzesz niewiadomo ile na klate,bo mija sie to z celem!!!Cel jest jeden- być WIELKIM

"Marzy mi się czarny Lincoln, lecz jak go wyrwać wilkom
Rozumiem więc czemu czasem chłopaki biorą WINSTROL"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1105 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12676
Nie nawidze ludzi,ktorzy chca byc lubiani,czy szanowiani,a daza do tego celu klamiąc.Chyba ktos ma tu kompleksy i to co pisze to sa marzenia,a nie rzeczywiste wyniki.Takze Lubi cwicz i badz jeszcze silniejszy, jeszcze kilka lat na silownie i bedziesz od Ronniego większy

Zmieniony przez - protein w dniu 2004-08-11 19:06:19

"Marzy mi się czarny Lincoln, lecz jak go wyrwać wilkom
Rozumiem więc czemu czasem chłopaki biorą WINSTROL"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jaki "popis klasycznego koksa na cyklu", nie chodzi mi oto że on nie ściemnia, ale oto ze od razu bluzgacie, można przecież to zignorować. Wiem że to jest praktycznie nie mozliwe ale po co od razu chłopaka tyrać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hm... Ja jestem niespelna 16 latkiem. 184 wzrostu, 90 kg wagi, 108 cm klata, 42 biceps, reszty niemierze ;]cwicze w przyslowiowej piwnicy i niemam dosc duzo obciazenia, zeby wiedziecile wyciskam na raz, ale na klatke 103 kg 8-9 razy, barki 78 kg, a teraz zaczalem martwy ciag i interesuje mnie ile wy robicie...? bo ja 103 kg w seriach po 10 potem po 8... (dodatkowe obciazenie zamierzam kupic :P)

jezeli chodzi o 'wspomagacze' to Crea Mass Hi-techa...

A! trenuje 1,5 roku ;P

Zmieniony przez - KaOZetA w dniu 2004-08-12 21:24:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1349 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7751
SIEMA...
ZACZYNAJAC MIALEM 28 W LAPIE 65 WAGI I MARNE REZULTATY...
PO POLTORA ROKU INTENSYWNEGO TRENINGU ORAZ ZJEDZENIA NIEZLICZONEJ LICZBY MAKARONOW I RYZOW,ORAZ GAINEROW I KREATYN MOJE WYNIKI POPRAWILY SIE ZNACZACO CO MOBILIZUJE MNIE DO DALSZEJ PRACY.A WIEC OBECNIE WAGA W GRANICACH 90KG I NIE CHCE JUZ ANI KG WIECEJ. NA KLATKE WYCISKAM W GRANICACH 100 A W LAPIE MAM 36...MAM 18 LAT I 182CM...
POZDRAWIAM AMBITNYCH I CWICZAYCH....

Moje fotki:
http://www.sfd.pl/temat188375/
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1119 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38213
Kaozeta to niezły jestes :P
Moj kumpel z klasy na suchara rok temu w wieku 17 lat 132 wzrost 180 waga koło 85 cwiczył ze 3 lata
JA mam 183cm wzrostu wagad 75 i biore 95 bez koksu cwicze rok
koles odemnie z osiedla mojej postury troche nizszy pocwiczył miesiąc i wział 105 18 lat ma
A i mam tez chłopaka w klasie 190 wzrostu 100 kg wagi ten kolezka pcha kula i trenuje to juz kilka lat jezdzi na mistrzostwa polski itp. mowił ze klate robi baaardzo zadko a przy mnie brał 135 zero koksu na 100% bo ma kontrole :P

Nie po to umieramy aby pyłem zostac, ale śmiac się i żyć ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Po Siłowni, o siłowni...

Następny temat

Czy bedzie nabór doradców do działu??

WHEY premium