SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wasze osiągnięcia w wieku 18 lat

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17302

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
NIC NIE BIORE A JAK NIE WIERZYSZ TO NIE WIERZ
A POŚLADKI MAM JĘDRNE I TWARDE.A TO SĄ ZDJECIA Z TAMTEGO ROKU
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
Witam tez mam 18 latek cwicze lekko ponad rok , zaczynalem od 68 kg wagi przy 182cm teraz okolo 80kg przy okolo 188cm w bicu mialem 28 a wyciskalem mniej niz 50kg A teraz moze z 30 kg to wypchne na maxa i w biku ze 22 cm jest napewno Nie nie bede tu pisal bo nie jestem taki cwaniak jak ten ,,lubi '' jak by tyle wierdalal bez koksu to lepszy by byl niez pudzian , wiec niech nie bedzie smieszny ... ale wracajac do mnie nie wszystko jest w profilu i powiem ze tez jak wieszkosc jestem srednio zadowolony , ale bedzie lepiej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 385 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1987
właśnie Yakuza... po co chwalić się czyms co jest nierealne jak byś tyle cisnął to czemu na zawody nie pojedziesz ? był byś pewnie w pierwszej trójce !

"aviva, aviva... Włocławek się kiwa...!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 262 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3658
w pierwszej trojce to chyba na mistrzostwach świata;)

na tym kontynencie to raczej ze znalezieniem równych sobie i jeszcze w wieku 18 lat to miałby problem;)

ach te suplementy co nie...teraz to takie świetne robią że w ciągu miesiąca można z 30 cm w łapie podskoczyć do 40 a jak ktoś sie postara to i 50 zaliczy;)

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PO CO MAM JECHAĆ NA ZASWODY JAK g**** Z TEGO BĘDĘ MIAŁ. SAME WYDATKI JAKIEŚ OPŁATY I TRZEBA BYĆ W KLUBIE zrzeszonym w czymś tam.
******ke takie wydatki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
18 latek 102kg na klate, 102cm w klacie , 35 w bicku, 79 w pasie, 61 w udzie, 38 w łydce. Aktualnie robie rzeźbe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 385 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1987
no tak te wydatki... lepiej zainwestować w jakiś dobry KOX !!

"aviva, aviva... Włocławek się kiwa...!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
nie no teraz mnie rozbroił wydatki Czlowieku jesli jestes taki dobry jak mowisz i bez koksow co graniczy z cudem , to czemu sie nie pchasz na ten sport , hehe jakie wydatki , pudzian jezdzi merolem srebrenym wiec co ty mowiosz , jesli jestes lepszy niz on w twoim wieku to bedziesz mail taka kase jak on teraz Pozdrawiam , a jak co to wyslij fotke jak zaliczasz ten ogrom , hehe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 385 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1987
"A POŚLADKI MAM JĘDRNE I TWARDE.A TO SĄ ZDJECIA Z TAMTEGO ROKU"

jakos kurfa niewidoczny jesteś ***** mnie Twoja dupa obchodzi, mam własne dwie ... gadamy o wyciskaniu na klate a nie o Twojej dupie, pewnie już nie ma na niej gdzie igły wbijać

"aviva, aviva... Włocławek się kiwa...!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ćwicze wlaściwie od 3 lat, ale mialem dużo przerw.. Zaczalem cwiczyc bo mialem troszke.. nadwagi :) cwiczylem systematycznie... wiec udalo mi sie duzo spalic i teraz jest naprawde ok mialem mala kontuzje barku i to uniemozliwilio mi dalszy trening.. Paracuje nad brzuchem i widac efekty :) Trenuje juz systematycznie od miesiaca.. Kupilem HMB + kreatyne (hmb w plynie) i czekam na efekty :P pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Po Siłowni, o siłowni...

Następny temat

Czy bedzie nabór doradców do działu??

WHEY premium