SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wadliwa partia kreatyny

temat działu:

SKLEP SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2671

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 149 Wiek 364 dni Na forum 363 dni Przeczytanych tematów 1809
Witam,
co do ostatniej afery - mam kreatynę, która nie jest wymieniona na liście wadliwych partii ale ma taką samą datę przydatności jak niektóre z wymienionych co wskazywałoby na ten sam okres produkcji... Nie czuję się pewnie jedząc ten suplement, czy mogę go również oddać mimo nie wymienienia go na liście?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10 Na forum 285 dni Przeczytanych tematów 261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 13
Też jestem ciekawy bo mam podobny problem ale jak widać nikt się nie kwapi do odpowiedzi...
Myślę, że są tu osoby do tego kompetentne (strona sfd.pl nie jest chyba stroną jakiegoś fana marki )
no ale wszyscy za przeproszeniem obrobili zbroje i nabrali wody w usta... Proszę zachować dla siebie tłumaczenia, że to przez jakichś waszych podwykonawców/dostawców bo to wy to sprzedajecie pod waszym szyldem i powinniście to sprawdzać. Mam nadzieję, że polecą za to głowy. Zdrowia nie wróci wasze oddawanie kasy za wadliwe partie. Masakra !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 149 Wiek 364 dni Na forum 363 dni Przeczytanych tematów 1809
Dokładnie. Ja dostałem odpowiedź na messenger, że na pewno moja partia jest w porządku... tylko, że kupujący wadliwe partie mieli takie samo przekonanie i u mnie ta odpowiedź nie powoduje pewności tym bardziej, że data przydatności jest taka sama jak w jednej z "trefnych" partii co wskazuje na tę samą datę produkcji.
Liczę na to, że ktoś tutaj odpowie, a jeśli nie to niech już stracę i wyślę pozostałość oraz inne, nie otwarte jeszcze suple marki do badania i niech się dzieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 149 Wiek 364 dni Na forum 363 dni Przeczytanych tematów 1809
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11392 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958450
https://infokreatyna.pl/ tutaj pełne info, dla osob, ktore czytają ze zrozumieniem to jest kilka minut ważnych infomracji, dodatkowo na stronie sklepu i danego produktu, są aktualne wyniki badań przebadanych partii i to bardzo dokladne wyniki, rowniez na inne metale ciężkie

przekazuje również link bezpośrednio do tego tematu, osobom ze sklepu sfd, ktore otworzą wątek i dopiszą swoje - o ile będzie potrzeba
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Anulowanie zamówienia

Następny temat

Gratis do zamówienia

WHEY premium