SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

uda sie dobic do 110 ?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3187

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 170
nie pisze się fet tylko fat bajkopisarzu !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 453
ehh ludzie ludzie jak juz powiedziałem zalezy mi na jakis radach a nie pier**niu głupot :/ fet ?? a fat ? fat sie pisze po angielsku ale jakos na placu i w okolicy ( nniewiem czy tylko na slasku czy nie :P) ogolnie na tłuszcz mowimy fet i nie wiem oco ci chodzi :/ co do tego czy mi wierzycie czy nie wypowaidac sie nie musicie jak ktos chce zapraszam do chorzowa :) ale mogłby mi ktos cos polecic zamiast krety ? czy raczje konkretna kapa ??

Prawdziwy wróg cie nigdy nie opuści =)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 453
acha muzyk ja chce dobic do 110 na klatke i glównie w tym kłopot bo mam stosunkowo długie rece i jakos mi to ciezko idzie zato nogi mam dobre i dosc krotkie i fajnie ida wiec 120 powinno byc na nozki tylko juz mnie stawy bola (cos mi w rzepce kolanowej przeskakuje) :[ ale itak kłopot w klacie :/

Prawdziwy wróg cie nigdy nie opuści =)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 760 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4001
No jesli chodzi o trening nog to bardoz wazna jest rozgrzewka i odpowiedni dobor ciezaru, oraz technika wykonania a jesli masz problemy ze stawami to juz teraz rozgladaj sie za glukozamina. Ogolnie uwazam, ze predzej dojdziesz do 120 w przysiadzie niz do 110 w klacie.
Jesli chodzi o ta klatke i wyciskanie to mizernie to widze bez kretki. Moze lepiej bys stolerowal jablczan, CP, czy CF za to stosujac nieco mniejsze dawki? Skolei kupowanie tego tylko po to zeby probowac a pozniej odkladac to droga impreza. Suple z serii hmb, zma itp cos zapewne i daja ale nie sadze, zeby one mialy spowodowac taki przyrost sily.
Na pewno bardzo istotna bedzie dieta i suplementacja bialkiem i gainerem. Jesli chcesz isc w sile to olej do reszty ewentualny przyrost tluszczu i zapodawaj ostro gainera i bialko. Same ogolniki Ci w sumie powiem bo chyba nic innego nie mozna. Wysypiaj sie codziennie do oporu, uluz dobry trening, dobra diete, moze cud sie zdarzy.

===> ...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===

Rzuc dziewczyne zanim ona rzuci Ciebie ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 453
tzn ja probowałem wtedy krete z tauryna i z dextroza z treca myslisz ze moze powinienem sprobowac w tabletkach albo z innej firmy albo sam krete ?? bo z tego co powli słysze to utwierdzam sie w przekonaniu ze jednak kreta by tutaj najwiecej zmieniła :/ tak wiem tłuszcz narazie wale moge nawet warzyc 100 kg zalezy mi tylko na powerze zreszta masa nawet tłuszczowa itak mi sie przyda na zawody :) a co do glucosaminy to jest mozliwosc zeby moj organizm tez tego nieprzyswajał ? bo jak zas mam kase wyzucac w błoto to mi sie to nie usmiecha :/ ale dzieki za rady sog dla ciebie

Prawdziwy wróg cie nigdy nie opuści =)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 760 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4001
sog nie wszedl.
Z tym przyswajaniem itd. to zalezy od organizmu. W sumie to bardzo dziwne, ze kretki nie trawisz. To, ze zle sie cuzles po kretce nie ma nic wspolnego z glukozamina. (Ta glukozamina ma sluzyc regeneracji stawow a nie przyrostowi sily). Ale moze wlasnie tu moze chodzic o monohydrat a bycmoze gdyby wziasc jablczan, pirogronian, cytrynian, byloby inaczej, ale w sumie to ciul go wie. Nie ma zadnych gwearancji, ze akurat bedzie ok, ale ja bym po pierwsze zmienil firme a po drugie zmienil pstac kretki (ze zwyklego mono na wspomniane wszczesniej jablczany itp). Nie chodzi tu o transportery w postaci tauryny czy dextrozy tylko o sama wyjsciowa psotac kretki. No i w sumie skad wiesz, ze to od kretki? Moze to wlasnie od tauryny lub dextrozy? Moze cos z dawka zamieszales. Moze brales kretke z faza nasycenia a wtedy to sie czesto dzieje. Gdy bierze sie bez nasycenia jest "lagodniej".

===> ...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===

Rzuc dziewczyne zanim ona rzuci Ciebie ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BOŻE jakie dzieci są na tym forum! 90 kg dla Was to jakiś niewiarygodny wynik! Nie można tyle wyciskać po 3 miechach....hehehehhehehe. Ale z Was dzieciaki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 478
nie jestem wielkim znawca w tej dziedzinie ale przy tych parametrach ( 180 cm i 90 kg ) nie widze nic nadzwyczjnego ze wyciska 90 kg. Co innego jesli chodzi o wiek bo w sumie koles jest dosc mlody. Jesli moge cos ci doradzic to jak juz ktos napisal sprobuj brac kreatyne bez fazy nasycenia. a czy ci sie uda ?? moim zdanie bedzie ciezkom, bo przyrost sily bedzie coraz wolniejszy w stosunku do tego jaki masz na poczatku . ALe cwicz jeszcze masz sporo czasu.

KREW, POT I ŁZY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 626 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6038
tak się dzieje gdy ktoś się z kimś porównuje , a każdy jest inny i ma inne predyspozycje , jeśli twoim celem jest siła to trenuj na siłe jeśli natomiast masa to ćwicz na mase a siła też pójdzie w góre /choć nie tak jak przy treningu siłowym/ a czas pokaże ,grunt to się nie zniechęcać gdyby się nie udało bo prędzej czy później ...w każdym razie życze powodzenia

chcesz być jak olbrzym ,to ćwicz jak olbrzym
nie zaglądaj tu: http://www.sfd.pl/temat170674/
Legio patra nostra.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 453
dzieki a krete bralem bez fazy nasycenia :/ i po 3 dniu zaczely sie bule brzucha itd no ale qmpel teraz kupuje krete w tabletkach z olimpa to se wezme na 5 dni działke od niego i obadamy czy mi cos da czy nie :P pozdrawiam

Prawdziwy wróg cie nigdy nie opuści =)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o rady!!!

Następny temat

Asymetryczny rozwoj 'kapturow'

WHEY premium