SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trzykrotnosc wagi

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4107

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 171 Wiek 5 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 831
ateraz sie zgrywasz , bo pana Janka z 82,5 napewno znasz ;d !! a soog za dowcipnośc by ci sienalezał ;d !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2575
Janek Ł. jest nie do pobicia

więcej mocy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
cichy85
Janek Łuka już nie startuje a jego wyniki zostały juz dawno pobite.On sam obrał teraz inną drogę niż trójbój czy wyciskanie.
m5m
Dlatego napisałem że niewiem o kogo chodzi,bo nie wykazałeś sie spostrzegawczością ponieważ kilka postów wyżej właśnie jest napisane o Janku Wegierze.A Ty zaraz po tym piszesz to samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 141 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1137
Kiedys czytalem artukul o kolesiu ktory nazywa sie Chris ConfessoreFacet wycisnal ciezar przekraczajacy 3 ktotna wage cialaBylo to o ile dobrze pamietam 335kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
A Stanaszek? Prezeciez on wyciskal ponad 3krotnosc wagi- przy wadze do 52 kg wyciskal cos kolo 170 kg.

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1917
Stanaszek z 2003roku w Danii jesli sie nie mylę wycisnal 182,5 przy wadze 50kg a więc 3,65 swojej wagi. Ale tak jak WZOREK nadmienił stosujemy przelicznik Wilksa, czyli czym większa kategoria wagowa tym mniej jestesmy w stanie podnieść do swojej wagi, gdyby tak nie było Rychlak powinien wycisnąc 620 kg

pozdrawiam-stachoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
Tak byc moze 182,5 - nie pamietalem ile dokladnie, ale chcialem o nim wspomniec bo jego wyniki szczegolnie w porownaniu do jego masy budza wielki respekt.

pzdr

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 322 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34028
tylko patrzec jak rychlak dojdzie do 500 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 266
siemka!!ja waze 82 kg...a w przysiadzie biore 200kg( 4 powtorzenia) w piatek mam trening i planuje wziasc 210kg:D trzykrotna moja waga to 246kg...jeszcze troszke treningu a na pewno 246kg w przysiadzie wezme...wszystko jest mozliwe jak sie chce:D pozdro!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
Dj Bartass
Najwyrażniej masz problemy z czytaniem,temat dotyczy wyciskania na ławce leżąc a nie przysiadu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TVP 2 20:55 (1 stycznia 2006) - Pudzian - Mój pierwszy raz :)

Następny temat

powrót poświąteczny

WHEY premium