SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trenning inny niz wszystkie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2072

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 146
Co o tym myslicie ?
jestem po roczniej przerwie , rok temu zakonczylem regularna przygode z silownia z osiagniem 33 w bic , 99 w klacie , i gdzies 65 kg przy zwroscie 175 , przez rok spadlo mi na 31/95 . teraz wrocilem znof i zaczelem trenowac na dawnym treningu , 3 x w tygodniu silka i plan typowy na mase , ale po miesiacu mizerne efekty , wiec postanowilem codzinnie trenowac na zmiane 2 treningi tylko , plecy + barki +bicepsy , klata+tricepsy, plus taka dietka ze jem co sie da i kiedy moge , w ciagu 8 dni takich treningow , przytylem 5 kg , a w bicu mi 2,5 cm podskoczylo !! i dodam ze nie odlozylo mi sie prawie nic tluszczu i ogolnie widac efekt takiego treningu , co o tym myslicie wiem ze to jest tlyko na krotko mete , ale jak dla poczatkujacych to mysle ze dobre info
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
może wykupiłeś plan z allegro ??

Chyba że mierzyłes przed treningiem a potem po 8d niach po treningu zaraz. 2,5 cm jakby szło w 8 dni to po co ćwiczyć rok na to ??



Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2005-09-04 22:03:45

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
w 8 dni 2,5 w kablu?? ---->

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 229 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4787
No nie wiem czy dla początkujących. Przecież idzie się zajechać czymś takim. Że na ciebie działa to dobrze, ale kto inny może sobie krzywdę zrobić tak ćwicząc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
Na krótką metę wiele można robić, ale nie polecam ciągnąć tego. Po pierwsze, jeżeli będziesz żreć zamiast się odżywiać, prędzej czy później przytyjesz, po drugie nie warto lekceważyć nóg. Jest to na tyle duża grupa mięśniowa, że jej ćwiczenie powoduje bardzo dobry efekt anaboliczny. Możesz oczywiście ćwiczyć 2 razy w tygodniu każdą grupę mięśni, ale jak każdą to każdą. I pamiętaj, że mięśnie muszą mieć czas aby się zregenerować, a więc małe nie częściej niż co 2 dni, a duże co 3 dni

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 146
wlasnie wydaje mi sie poprostu ze miesnie w moim przypadku duzo szybciej regenruja sie, zreszta zawsze tak mialem ,nog nie trenuje bo nie mam specjalnie jak , gralem duzo w pilke wiec nogi sa ok . Stosowalem trenningi typowe na mase , i nie wiele mi dawaly , wiec postanowilem sprobowac czegos innego jak narazie pieknie idzie , wszystkie partie trenowane . Mam tylko problem z przedramieniem, jak narazie zadnych przyrostow ;/, po treningu puchna ze ledwo reke prostuje , dodam ze bardzo silne mam przedramie , czy powinienem dodac jeszcze jakies specjalne cwiczenia czy moze za duzo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59538
Kopt dobrze to ujales "Na krótką m e t ę"

2,5cm w bicku przez kila dni?? to chyba jakis zart?

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
greku, też bym tak chciał. Ale bym był już wielki!

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59538
to tylko dla wybranych tak jest

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 146
dokladnie to 2,4 ale juz nie rusza przez osatnie 3 dni;] , moze jestem wybrancem , a zapomnialem dodac ze spie 12 godzin , sam sie w zasadzie zastanawiam ale jednak mozliwe :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
greku, kopt!!! chłopaki 2,5 cm, byście mieli 2,5 metrowe rozstępy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
Na bank coś źle zmierzyłeś. Długo już ćwiczę i nie ma takich "cudów" jak 2.5 cm w pare dni. Przypuszczam że pierwszy pomiar był na sucho a drugi po treningu i jakoś źle zmierzyłeś ( może po kątem) nie wiem. Pozdr

trening -> ból -> rozwój

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"Schuście" brzucha

Następny temat

ile na martwy

WHEY premium