SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening u chińczyka

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1853

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 58
Ktoś z forum na pewno trenuje w chinach SW wiec mam pytanie,czy w chinach można znalesc trenera który bedzie uczył SW za darmo.Na przykład w jakiejś wiosce
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1921 Wiek 48 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14221
Mało kto niestety ma taką wiedze by zweryfikować nauczyciela (instruktora) i to niestety jest przyczyną takiej ilości oszołomstwa w tej materii. A kasa się leje strumieniem do PR owców, co poza PR nie prezentują soba nic ciekwego.

bujing yishi bu zhang yi zhi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
a niby czemu miałby uczyć za darmo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14647
Za dużo sie telewizji naoglądałeś, nie ma tak dobrze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3334
Nie te czasy...

Jeśli nauczysz się umierać - wyzwolisz się od tego...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
Na przykład w jakiejś wiosce
Mój stryjek mało umie, ale jakbyś przyjechał do niego na wieś i trochę mu zapłacił to mógłby Cię uczyć. Miałbyś wioskę (polską co prawda, ale to nie znaczy że gorsza) no i nauczyciela, dużo byś się nie nauczył, ale na pewno taniej Ci wyjdzie jak sam lot i zakwaterowanie, a jak miałbyś się tam za darmo uczyć to pewnie i tak więcej się nauczysz

Zmieniony przez - _radek w dniu 2009-07-08 16:59:00

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
dacheng Bushido24.pl
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 3266 Wiek 58 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23096
Ktoś z forum na pewno trenuje w chinach SW wiec mam pytanie,czy w chinach można znalesc trenera który bedzie uczył SW za darmo.Na przykład w jakiejś wiosce.

Najpierw musisz wyłożyć kasę na naukę języka chińskiego. Bo innym w wiosce nie mówią. Potem przyjeżdżasz i okazuje się, że mistrz mówi tylko niezrozumiałym miejscowym dialektem, i wracasz do domu :)

Andrzej Kalisz - AKADEMIA YIQUAN http://www.yiquan.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1921 Wiek 48 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14221
albo zaciskasz zęby, znajdujesz gostka co mowi oficjalnym dialektem ( może być np uczeń u tego mistrza) - uczysz (kaleczysz) się ruchów i od miejscowego jakiegoś uczysz się lokalnego dialektu - jak masz talent do językow to szybko idzie w miarę, jak nie to potrwa) - czasem za to trzeba też zapłacić.

Jedno mogę jeszcze napisac - czlowiek nie swinia do wszystkiego się przyzwyczai - kwestia tylko czasu.
Jak masz zamiar wyjechać do chin na lata - to nauczysz sie języka prędzej czy później - jesli na tygodnie - to szkoda się uczyć.

Zmieniony przez - Yang32 w dniu 2009-07-08 19:17:41

bujing yishi bu zhang yi zhi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1603 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24079
Ja mieszkam w Chinach i tu trenujemy za darmo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
a nie lepiej znaleźć dobra sekcje w miejscu zamieszkania i tam się uczyć? Poza tym istnieje wielu chińczyków którzy w Polsce uczą. Zresztą czy nauka u chińczyka gwarantuje z miejsca sukces?

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1921 Wiek 48 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14221
bieznam ani jednego chińczyka w Polsce uczącego tradycyjnego gongfu - skad masz inforamcję ze jest ich wielu jak ja nie znam zadnego ?

bujing yishi bu zhang yi zhi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
nie jest ich wprawdzie tylu ile mechaników Jednak zapewniam ciebie, ze jak się postarasz to znajdziesz. Ja tylko nie widzę sensu szukania na siłę chińczyka, bo polscy instruktorzy też reprezentują wysoki poziom.

... .. .

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZAWODY OCHRONIARZY

Następny temat

Trening na tarczach

WHEY premium