SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening strongman

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10564

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 214 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6318
nie madrze sie wiem tyle ile wydaje mi sie z mojego doswiadczenia i tego co ba sfd prezeczytałem
Może skończmy tą rozmowę albo przenieśmy ją na gg

Jezeli uwazasz ze sie mądrze i odczułeś to jako akt agresji czy bark kultury to przepraszam


WOJAS
smerfo 15 letni znawco tematu polecam przejrzeć wyniki chociażby z akademickich mistrzostw polski w trójboju siłowym, gdzie mi było bardzo głupio bo mistrz europy i polski zarazem, w kategorii do 56kg zrobił lepszy wynik niż ja do 90kg, a zaznaczam, że nie jestem zupełnie słabiutki, medal brązowy ale zdobyłem w typie uczelni
Co Ty na to?? po nim nie było nic widać, żeby ćwiczył na siłowni a wyniki skąd się według Ciebie wzięły??


Czy ja powiedziałem ze majac 36 w łapie nie wycisnie 90kg?
widzialem jak chudzielce wyciskaja duze ciezary i wlasnie dlatego ustosunkowałem sie do wypowiedzi strongmana a ty masz do mnie jakis problem


Zmieniony przez - smerfo w dniu 2008-12-14 20:18:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 334 Wiek 58 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1329
Nie wiem czy któryś z panów był kiedyś na turnieju wyciskania ale wynik 90 kg przy 70 wagi to nawet dla 15 latka nie jest mistrzostwo najlepsi kolesie potrafią zrobić czysto technicznie do 120kg ( bez sprzętu typu koszulki czy coś)tak że troszkę wiary w kolegę. Mój koleś z klubu ważąc 66 kg przy 175cm wzrostu ( sznurek )w wieku 15lat zrobił 90kg na zawodach a na treningu 105. Niestety pół roku później wybrał tanie wina i tyle go widzieliśmy na siłce. A jeśli koleś ma 15 lat chęci i przynajmniej ze 170 cm to wszystko możliwe że zostanie strongmenem.

nijagi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 471
TYLKO ŻE TEN SZNUREK WAŻYŁ WTEDY 58KG I TO SAM GO ASEKUROWAŁEM PRZY TYM 105 KG LUTY 2006 9,00 RANO. POZDRAWIAM

LICZY SIE TYLKO CZYTA SIŁA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 471
BYŁEM KIEDYS NA OGÓLNO-POLSKICH MISTRZOSTWACH LĘBORKA I MŁODZIK WAŻĄC 52.5 WYCISNOŁ Z PRZYTRZYMANIEM 87.5KG I SAM $$$$$$$$ JAN ŁUKA $$$$$$$$$$ MU TO ZALICZYŁ JAKO SĘDZIA GŁÓWNY

LICZY SIE TYLKO CZYTA SIŁA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4973
strong man - ja po 6 miesiacach z 80 na 120 przeszedłem więc jest to możliwe a staż mam nie aż tak mały - kwestia podejscia do treningów i genetyka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 328
ja majac 16 lat i wazac 65 kg potrafilem wycisnac 100 kg 3 razy natomiast jesli chodzi obecnie to wycisne 130 kg ale po tym jak podciagnalem wage do 80 kg. sila trzeba miec wrodzona choc mozna tez ciezko wypracowac na silowni.

kto nie ma odwagi do marzen nie bedzie mial sily do treningow

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
ojj muszę znowu się wypowiedzieć, nie jest to prawdą jakąś szczególną co napisałeś bo ja za dzieciaka byłem bardzo słaby a teraz jestem tylko słaby więc wrodzonej siły nie było ale wytrenować to wystarczyło(jak miałem 16 lat to brałem na klatke(tak tak nic innego się nie ćwiczyło) około 55kg a teraz jest 140 bez żadnego wspomagania ani odżywek)

da saga continous

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 471
JA MAJĄC 82KG.WAGI,WYCISNĄŁEM 160KG BEZ GRAMA ŻADNEGO KOKSU.PÓZNIEJ ZA DŁUGĄ PRZERWE MIAŁEM W REKORDACH I W KOŃCU TRZEBA BYŁO COŚ P0MYSLEC

LICZY SIE TYLKO CZYTA SIŁA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 933 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11800
Co jest dziwnego, że ktoś przy wadze 70 i 36 w ramieniu wyciska 90?
Daniel Kowalczyk przy 39 w ramieniu i 80 wagi wyciska nawet 260 na silce

Zmieniony przez - 90packer w dniu 2009-03-06 17:05:16

http://www.sfd.pl/[BLOG]_90packer__Mens_sana_in_corpore_sano.-t1088838.html

"Ciągi w paskach to jak jazda na rowerze z bocznymi kółkami" - BYK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1916
dla mnie też to żadna rewelacja wycisnąć 90 kilo przy 36 w ramieniu bo sam jak mialem 17 lat wazylem troche ponad 70 kilo i na klatke wycisnolem 100 no i ten wynik mi sie trzyma do teraz. Przy małym stażu treningowym rekordy idą z treningu na trening wiec nie wątpie ze auto tego posta wyciska 90 kilo tylko to czy mu wyjdzie dalej zalezy od jego genetyki, zaangażowania no i nie ma co ukrywać - od tego ile odżywek i koksu w****doli
Pozdro

"Jaka jest najlepsza sztuka walki i dlaczego jest to bjj"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sylwetka strongmena

Następny temat

Plan TS + wartości wl,mc,sq [kg]

WHEY premium