Kontuzja bicepsa i późniejszy powrót do formy niestety opóźniły debiut bokserski strongmana Eddiego Halla. Jednak „Bestia” nie pozwoliła, by niepowodzenie zakłóciło inne zawodowe przedsięwzięcia. Jak wynika z jego najnowszego wpisu na Instagramie Eddie Hall zagra nikczemną postać w filmie akcji Niezniszczalni 4, do którego scenariusz napisał Sylwester Stallone.

Stallone zaproponował mu tę rolę jeszcze w 2019 roku, podczas pobytu w Wielkiej Brytanii. W filmie wyreżyserowanym przez Scotta Waugha zobaczymy kilka nowych twarzy oprócz Eddiego Halla. Iko Uwais, Tony Jaa, Megan Fox, 50 Cent, Andy Garcia, Jacob Scipio czy Levy Tran pojawią się na dużym ekranie razem ze strongmanem. Produkcja filmu Niezniszczalni 4 oficjalnie rozpoczęła się we wrześniu 2021 roku, a w październiku Stallone ogłosił, że zakończył nagrania. Jednocześnie zdradził, że jest to ostatni raz, kiedy zagra głównego bohatera Barneya Rossa.

Rok 2022 będzie  rokiem pełnym wydarzeń dla Eddiego Halla. Ajtualnie wznowił treningi przed swoim zawodowym debiutem w boksie przeciwko Hafthorowi Bjornssonowi. Okrzyknięty najcięższym meczem bokserskim w historii - Hall vs Bjronsson - najprawdopodobniej odbędzie się w marcu 2022 roku. Jednak dokładna data i miejsce walki nie zostały jeszcze ogłoszone. Debiut bokserski połączony z rolą w Niezniszczalnych 4 z pewnością zapełnią czas Eddie'mu Hallowi i sprawią, że będzie o nim głośno.

Komentarze (5)
lodzianin1

Fajna obsada się szykuje

0
F1.08

Dziadki na hormonach niezle sie trzymaja :)

2
lordknaga

Kazda czesc fajna i ma swoj klimat, szkoda tylko ze willis sie wykruszyl - bo to sknera, no i ze nie bedzie tez czaka :D

1
gokuson

a nowoczesny Weganin Arni się pojawi?

0
lordknaga

arni mial byc, pozniej mialo go nie byc, jak to on - nie wiadomo do konca :-) megan fox tez ma byc hehe

0