SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening miesni, wielkie siedzenie

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1100

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

17

Płeć

M

Waga

103

Wzrost

190

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

pobudka 7, szkola do 15, trening po szkole, spac o polnocy.

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

silownia u mnie w domu-trenuje, basen w soboty

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

staram sie zdowo odzywiac,nie mam diety

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

wszystko oke, tylko stawy w nogach cierpia, poprzez moja wage i genetyke

Stosowana lub planowana suplementacja

zakupione bialko SFD
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 423
Witam, zaczalem cwiczyc juz intensywnie, bez przerw. Mam swoj plan treningowy, zabrany z pewnego artykulu-4 serie po 12 powtorzen
1.Przysiad
2.Wyciskanie
3.Martwy ciąg
4.Military press
5.Wyciskanie wąskim chwytem z flarowaniem łokci
6.Uginanie ze sztangą
(poniedzialek,sroda,piatek)
Nie mam diety, poniewaz jestem poczatkujacym( przez dwa lata cos tam cwiczylem ale przerwy byly ogromne wiec sie nie liczy)
Ale stosuje sie do roznych wskazowek zywieniowych, np zamieniac pieczywo biale na razowe, nie jesc slodyczy, nie smazyc tylko gotowac itd.. Ale mam problem, mianowicie mam wielka dupe :D Nie jestem gruby na brzuchu, bardziej ten problem przeszedl nizej. Posladki i uda sa bardzo grube, i mysle ze tutaj dowiem sie jakie kroki robic w osiagnieciu sukcesu aby zrzucic z nich te niepotrzebne kilogramy.
Prosze o pomoc, jakie cwiczenia wykonywac w tym celu, jak jesc, jaki tryb zycia itd. Mam do dyspozycji basen w miescie, na ktory staram sie chodzic w soboty.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 863 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42581
cwiczenia masz dobre, to kwestia diety, ktorej nie masz, poczytaj teamty podwieszone o tym co jesc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 423
żadnych ćwiczeń nie muszę robić w tym kierunku? ciężko jest się przestawić na dietę, jest konieczna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 881 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23060
Jest konieczna.

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten na starość będzie sk***ysynem"
Józef Piłsudski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 423
No czytam, ale ludzie polecaja sie "lekko przestawiac" tzn, ze nie od razu dieta, poniewaz ten sam jadlospis stanie sie nudny. Nie wiem gdzie znalezc przykladowa dobra diete.
Mam kilka pytan, jak to sie ma co do moich cwiczen? Inne jest zapotrzebowanie dla kogos kto chce cwiczyc i robic miesnie, a inne dla kogos kto chce spalic kilogramy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 330 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12216
Przestawiaj się stopniowo, bo tak jak szybko zmienisz nawyki zywieniowe tak szybko skonczysz z nimi, zapotrzebowanie jesli masz na myśli trening to do zrzucenia kilogramów nadal uwazany za najlepszy jest siłowy trzeba to polaczyc odpowiednio z dieta redukcyjna oraz aerobami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 423
ja robie trening silowy, a zarazem chce zrzucic kilogramy z ud. Jak polaczyc zywienie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 330 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12216
Kipomek, nieda sie zrzućić kilogramow z ud jak to nazwales jezeli ci zalezy zeby zrzucic tluszcz lub ogolna mase z danej partii np ud. jest to nie mozliwe poniewaz jak spalamy tkanke tluszczowa to rownomiernie na calym ciele nieda sie spalac tkanki z okolic jednego miejsca jest to niemozliwe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 423
a wiec bede cwiczyl silowo do wakacji, a potem zaczne cos robic z tym, zeby schudnac. Tak lepiej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 330 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12216
postaw sobie jeden cel i gdy zrealizujesz zacznij następny w tym przypadku ćwicz na siłe jezeli to twój cel, podczas wakacji zacznij redukcje ktora dobrze przemyslana i zaplanowana spali twoja tkanke tluszczowa i oniebo lepiej bedziesz wygladal i sie czuł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 423
Wielke dzieki. Tak zrobie ;) Zaczynam stosowac sie do zdrowego zywienia i cwiczen. Z czasem postaram sie wrzucic na jakas diete, moze mi sie uda ;) Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia bez sprzetu.

Następny temat

Ćwiczeni na ławce

WHEY premium