SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening 2 razy w tygodniu rozpiska

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3404

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
witam, od jakiegos czasu jechalem planem na dwa dni zamieszczonym w dziale przez Senegrotha ktory wygladal tak:
1dzien
-mc
-podciaganie
-szrugsy
-biceps
-brzuch
2 dzien
-siady
-wl
-wyc na bary
-dipy
-lydki
i wrzucilem ostatnio ta rozpiske w dziale trening dla zaawansowanych i Apokalipsa powiedzial : bez -conajmniej - dwóch ćwiczeń i to wykonanych cięzko trudno będzie o jakieś zauważalne efekty z taka częstotliwością i tylko dwoma treningami w tygodniu... i zaproponowal cos takiego :

1.
mc i szrugsy[a raczej mc ze szrugsem]*
podciąganie i wyciskanie w poziomie
wiosłowanie sztangą i wyciskanie w skosie
wyciskanie na barki i unoszenie w opadzie i unoszenie stojąc bokiem[sztangielek oczywiście]
brzuch[allahy i unioszenie nog w podporze i opad boczny ze szt-ka]

*ew. osobno jednak dając szrugsy po barkach, albo nawet wplatając je do serii łaczonych przy m. brzucha

2.
przysiad
wykroki i zuraw
uginanie ramion i pompki na por. w wersji na tric.
uginanie młotkowe i czachołamacze
wspięcia stojąc i wspięcia odwrotne

nie trzymam sie w tym przypadku ścisle zasady push-pull nbowiem sa tylko dwa dni treningowe i wszyskie grupy zdąza sie zregenerowac do kolejnego treningu myslę, ze bez problemu[wobec tego chyba nawet takie rozwiązanie wypada lepiej]
lecz obawiam sie ze to raczej nie bardzo biorac pod uwage ze moim celem jest wylacznie zdobywanie sily..ktos ma jakies propozycje co mam zrobic??
z gory dziekuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Ciąg i przysiad to prawie jeden pies, więc spokojnie możesz to traktować jako 10 serii w tygodniu. Do tego robisz power cleana, więc nie powinno być problemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Myślę, że Apo patrzył bardziej pod kątem kulturystycznym a nie siłowym. Sam osobiście 3 miechy trenowałem w bardzo podobny sposób (który Ci zaproponowałem) i progresowałem bez większych problemów. Oczywiście trening 3x w tygodniu będzie efektywniejszy bo można wtedy więcej ćw pomocniczych zastosować ale jeśli mówimy o sile trenując 2x na tydzień, to mój schemat będzie lepszy od tego zaproponowanego przez Apo. Natomiast plan Apo jest lepszy pod kątem kulturystycznym(super serie i serie łączone powodują większe zniszczenia białek i więcej glikogenu zużyją.)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 456 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16328
spoko, ale jak wyglada tu ilosc serii i powtorzen jesli mowimy o treningu silowym 2 x week ?

"Today I'm smarter and healthier than yesterday.
Tomorrow I'll be smarther and healthier than today"

Permanent development...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Ja jechałem długofalowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
ze jak dlugofalowo? trening dwudniowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
mlody_007 tam bylo tak zpowtorzeniami caly plan:
1dzien
-mc 3-4 serii rozgrzewkowych i 3x3
-podciaganie 4x5powt
-szrugsy 3x12-10
-biceps ja robie jedno cwiczenie tylko 3-4 serii po 12-8
-brzuch ja robie 3x brzuszki z obciazeniem + dociaganie nog w zwisie tulowia 3x
2 dzien
-siady 3-4 s.rozgrzewkowych + 3x3
-wl 3-4 s .rozgrzewkowych + 3x3
-wyc na bary 4x5 ja robie wiecej powt i robie s.laczona z un.bokiem/un.w opadzie
-dipy 4x6powt
-lydki 4x15-20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
Sene wiesz niby spoko ten trening tylko tak wypada ze w 1 dzien to plecy i bicek i brzuch a drugi siady bary klata i triceps i lydki to nierownomiernie rozlozone ...i wogole jak robie tylko te siady albo wl to nie czuje sie wiesz ze dalem na maksa swoim miesniom...co by zrobic ,wiem ze 3 dni jest najlepiej ale chodzo o to ze teraz mam taka kiepska prace ze jak chce cwiczyc 3razy na tydzien to mi wypadalo tak ze nie szedlem cwiczyc czy cos a 2 dni zawsze znajdei w sumie te dni mi sie nie spiesz trening moglby byc dluzszy/ciezszy...jakies propozycje Sene?
albo zeby barki dorzucic w dzien plecow i zrobic pare serii un bokiem i un w opadzie a 2 dniu doad 3x6 w.skos i moze na nogi cos pare serii?np front squad 3x6??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
by bylo tak :
1 dzien
-mc
-podciaganie 3x8
-szrugsy 3x8
-wyc.barki/un.bokiem/un.w opadzie tulowia 4x12-8powt
-biceps 3-4x 12-8powt
-brzuch
2 dzien
-siady
-front siad 3x6
-wl
-w.skos 3x6
-dipy 4x6
-lydki 4x15-20

powtorzenia w 3 glownych bojach myslalem by zrobic wlasnie na start 3x5powt i zejsc do 3x4 pozniej 3x3 z 80%.mogloby tak byc??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Twoja propozycja ok tylko w drugi dzień najpierw zrób ławę i pomocnicze do niej a potem nogi bo po frontach możesz miec już mocno barki zmęczone. Tak to rozkład i założenia ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
i co wg Ciebie moge leciec pare miesiecy na takim planie/?tez chodze poplywac czasami jako trzeci dzien tak relaksacyjnie.dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
a fronty na 6 powtorzen czy mozna by mniej zrobic lub np wymieniac co drugi tydzien np z siadami na pudlo?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na siłę - 6 tygodni

Następny temat

Trening Ciężarowców - Pomoc

WHEY premium