SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sila na klate 2 razy pod rzad ???

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3414

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 511 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4517
mam nastepujace pytanie:

jestem po 6-cio tygodniowym cyklu na sile, aktualnie wyciskam 130, czy dobrym rozwiazaniem bylo by zrobic tydzien albo dwa luzniejszych treningow i znowu zaczac ladowac na sile ok. 4-5 tyg?

wiem ze lepiej by bylo teraz zrobic plan na mase, ale czas mi na to nie pozwala bo przez naspepne 16 tyg chce zrobic mase i 2 razy sile. Wiec wypadaloby SILA-MASA-SILA.

wypadaloby tak:
1tydz - luz
2-5 tydz - sila
6tydz - luz
7-10tydz - masa
11tydz - luz
12-16tydz - sila

PS. przez trening na sile rozumiem trening silowy klatki i po czesci barkow i tricepsa (glownie pod wyciskanie), reszta partii raczej masowo.

napiszcie co o tym myslicie, z gory dzieki :)

Jak człowiek wygra to dopiero ma coś z życia, naprawdę czuje jak wariuje w żyłach krew
moje foty 12.2006 http://www.sfd.pl/temat317825

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2119
Z wlasnego doswiadczenia wiem ze przerwa nawet najmniejsza jest wskazana,bo miasnie wlasnie wtedy sie najlepiej regeneruja.
Po wielu tyg. cwiczen nawet najkrotsza przerwa tydzien lub 2 tyg.
jest dobrym rozwiazaniem.

fight

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po kazdym cyklu silowym robi sie luz.. inazcej sei zajedziesz. Ja stosuje metode: 2 tygodnie bez treningów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 511 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4517
to mozna zrobic tak:
SILA - 2 tyg bez treningow - SILA ???

Jak człowiek wygra to dopiero ma coś z życia, naprawdę czuje jak wariuje w żyłach krew
moje foty 12.2006 http://www.sfd.pl/temat317825

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak.. tylko w ostatnim dniu wolnego tygodnia dobrze zrobić rozruch i treningi zaczac delikatnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 212 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13439
Moim zdaniem wystarczy 1tydzien bardzo luznych treningow, przez 2 tygodnie to chyba ta sila ktora zdobyles spadnie o polowe ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po co tydzien ?? lepiej nie robic przerwy zeby sil nie spadala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 212 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13439
twoje takie zdanie, moje takie, proste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a robiłeś kiedys siłówke? Bo wydaje mi sie, ze nie bardzo skoro twierdzisz, ze przez 2 tyg spadnie połowa tej sily
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Ja robię tak jak Kuba, czyli 2 tygodnie bez siłowni. Siła nie spada, za to wraca chęć do treningów i wola walki:D Jedyny efekt uboczny to duże zakwasy na pierwszych dwóch, trzech treningach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336279
Sposób opisany przez dwóch ostanich kolegów,jest dobry.
Ja wolę zrobić przez dwa do trzech tygodni ogólnorozwojówkę,każde ćwiczenie 8-10 powtórzeń.
Wszystko zależy tego,czy następny cykl siłowy będzie bardzo mocny czy raczej przeciętny.Bardzo mocne cykle stosuję przed ważnymi zawodami i wtedy przed przystąpieniem do treningów ,robię 2 tygodnie całkowitego luzu.

Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2006-12-11 00:40:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tez bym robił ogólnorozwojówke, ale 1. nie chce mi sie... 2. po 16tyg ostrej metody treningowej mam ochote odpoczac od sztangi.... 3. po zawodach jestem tak wyebany, ze nawet bym siadu nie zrobił (głównie przez krwiaki na nogach po bandazach)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PUDZIAN W UWAGA TVN

Następny temat

Gdzie sa granice mozliwosci

WHEY premium