SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trafna odżywka...jaka?!?!?!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1129

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 96
prosze o pomoc w wybozre suplementu...trenuje capoeira'e od kilku lat a jakis czas temu mialem doczynienia tez z silownia, teraz jednak cwicze miesnie w barzdiej naturalny sposob...jednak ze wzgledu na nadmiar wolnego zcasu znow mysle o silowni...szczegolnie zalezy mi na przyroscie masy meisnniowej nie moge sobie pozwolic na wiekszy przyrost calej masy! rozwazam powrot na silownie...ale tez nie koniecznie, nie odzywiam sie na studiach za dobzre...ciagle zycie w biegu nie pozwala mi pomyslec nad tym co moj organizm dokladnie potrzebuje(tutaj nad dieta tez tzreba pomyslec), na treningach zaczelo brakwoac mi energiii...jaki suplement najlepiej by mi podpasowal...waga 76 przy 180cm wzrostu jest jak najbarzdiej prawidlowa jednak potrzebuje wiecej energii na treningu no i wiadomo podpompowac troche meisnie co mi pomoze we wszystkim...powoli juz sie rozejrzalem i mysle o stacku kreatynowym typu horse power albo xpand jednak teraz rozwazam tez gainer albo samo bialko...sam juz nie wiem wiec moze jakeis propozycje?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1110 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13975
Uloz diete bo to podstawa i plan treningowy. Mozesz dodac do diety bialko lub gainera dla jej uzupelnienia. Wez tez witaminy najlepiej vita min z olimpu. Krete wez pozniej bo teraz to sie nie bedzie nawet oplacalo. Bedziesz rosl dzieki diecie i dobremu treningowi. Na poczatek mono wez a potem mozesz jakies stacki dolaczac i kombinowac a jak na razie to zrob to co mowilem na poczatku.

Pozdrawiam

Zmieniony przez - patryk1991 w dniu 2007-10-29 16:14:52

"co cię nie zabije to cię wzmocni"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 96
jesli gainer to...jaki? jesli bialko to...jakie? prosze o konkrety jesli mozna odrazu z tym zwiazane...rozgladalem juz sie w gainerach i chyba biogenic monster mass to najlepsze rozwiazanie z tego co sie oczytalem...jednak korci mnie ten stack kreatynowy a co do diety to bedzie z tym ciezko...tryb zycia nie pozwala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1110 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13975
Krete dopiero po pewnym czasie bo teraz i tak bedziesz rosl jak na drozdzach. Poczekaj troche z tym. Nie musisz kupowac bialka i gainera na raz. Co kupisz to zalezy od brakow w diecie. Jesli chcesz brac to i to to gainer mass xxl a bialko to nitroprogen moze byc ale poszukaj i poczytaj i znajdziesz jakies bo i tak jakie wybierzesz to maja spelnic ten sam cel.

"co cię nie zabije to cię wzmocni"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 96
duzo sie naczytalem o tych stackach kreatynowych...no i te wszystkie bajery mnie pzrekonuja do zakupu bo tego wlasnie potrzebuje energii i przyrostu masy meisniowej nie tluszcozwej, dlaczego to ma na mnie nie dzialac? to ze nie chodze na silownie nie znaczy ze nie trenuje ciezko...a dawki podawane pzrez producenta mozna zmniejszyc dzielac na pol i powinno byc ok...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1110 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13975
Ale zrozum to ze jak bedziesz bral teraz jakas krete to pieniadze pojda na marne bo na poczatku bedziesz rosl w oczach i nie bedziesz potrzebowal zadnych stackow. Pozniej dopiero jak zauwazysz ze jest coraz gorzej dopiero potem bedziesz mogl wziac i to nie stcka od razu tylko mono, potem mozna fdo tego jakiegos stacka dodac.

"co cię nie zabije to cię wzmocni"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 96
myslalem ze experci na tym forum mi cos rozjasnia ale widze ze wszyscy...spia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
no u Ciebie kreta powinna poprawić wytrzymałość, co w Twoim przypadku byłoby pewnie pożądane.

co do stack'a to bierz.Zawsze to większa motywacja.

a co do tłuszczu - to jeśli będziesz się odpowiednio odżywiał to się nie pojawi.Suple to tylko mały dodatek.

edit: więc gainery zostaw w spokoju.Te cukry Tobie są niepotrzebne.

a co do odżywki białkowej to kwestia kasy, musiałbyś napisać, ile na to możesz przeznaczyć.

z tych 2 stacków brałbym HP.

Zmieniony przez - King_Odin w dniu 2007-10-30 10:00:53

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 96
Olimp System Protein 80...to chyba niezle rozwiazanie jesli chodzi o bialko, no ale to mi chyba nie da takiego powera jak horse power...no i znow jestem miedzy mlotem o kowadlem...ide rzucic moneta ps. nie stac mnie w tym momencie aby sobie pozwolic na bialko i stacka w tym samym momencie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o witaminy...węża....i....złoty deszcz ;)

Następny temat

HP1kg+Nitro II700g+Weider 4000-7kg jak to dawkowac?:)

WHEY premium