SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ODŻYWKA (JAKA ,gdzie ,za ile)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4216

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
CZEŚĆ Mam 16 lat i chyba zrobiłem głupote bo kupiłem kreatyne TREC NUTRION
mikrorozdrobnioną i mam kiepskie efekty(3,5 kg ).Chciałbym kupić teraz odżywke ale nie chce znowu zrobić głupoty !!!!!Więc co najlepiej kupić i gdzie??????Z góry dziękuje za odpowiedzi!!!!!
Pozdrawiam -Arek
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3951 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21363
Cześć Aro, faktycznie jesteś troszkę za młody na suplementy i odżywki, bo w tym wieku masz jeszcze największy potencjał do naturalnego wzrostu. Ale jeśli już kupiłeś to trudno. Putasz o odżywkę, ale nie wiem na czym Ci zależy, co chcesz osiągnąć, jaką masz wagę i jak się odżywiasz. Napisz coś więcej a póżniej będziemy radzić.

Pozdrawiam.

"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy"

"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy" @ doradca w suplementacji @
Członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zależy mi na przybraniu na wadze!!!Mam 186 cm wzrostu i waże zaledwie 73 kg.A co do odżywiania to jem różnie ale staram sie jeść dużo ryżu sera białego i kurczaków.Mam akurat troche pieniędzy (narazie 150 zł) i chciałbym za nie kupić odżywke.
Pozdrawiam i dzięki za odpowiedz -Arek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Potrzebujesz gainera i białeczka - za tę sumę to za dużo nie poszalejesz ale może być super mass profesional hiteca i ovopol od hossego, ale dozbieraj kasy na dalszą rozbudowę i pamiętaj o tym co pisze Kondziu - dieta na pierwszym miejscu

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To ile potrzeba kaski żeby już kupić wszystko co potrzebne????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I gdzie wy kupujecie odżywki???Normalnie w sklepach czy macie jakoś załatwiane albo sprowadzane???????Może ktoś z forum sprzedaje odżywki???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ile kasy to trudno powiedzieć, bo ja jak sobie obliczyłem to z 10 tys rocznie albo i lepiej wydaję, kupuję w sklepach, w polskich sklepach internetowych ale głównie to ze stanów. rozłóż sobie kasę tak aby białko brać zawsze - to podstawa budulca - poszperaj na forum znajdź kontakt hossego (o ile nie znajdzie Cię pierwszy) i \zamawiaj Ovopol

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2212 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9851
JA 250/mies odrzywki najlepiej przez internet (duży wybór itaniej)
podaj swój email to ci podam więcej info na temat kupowania odrzywek .

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2212 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9851
aro już wysłałem

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra chciałbym kupić ten ovopol ale jak????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Hosse nr.GG 1135964
Jeżeli chcesz od producenta(powyżej 10 kg.) to wpisz w wyszukiwarce internetowej "Ovopol"wyszuka jakiś zakład jajeczny czy jakoś tak

BRUTUS
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co wybrać od razu po treningu ???

Następny temat

Gainer,co osiagne?

WHEY premium