SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trądzik przez bialko?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33472

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
nie, po prostu nie bedziesz mogl dymac za 15 lat

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1100 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14043
Co do syfów sprawdz uzebienie ma nie jako związek stan uzebienia a z syfami gdyż stan zebów pruchnica stany zapalene odgrywaja ważna role..
J/W Cynk jak i wit min C dobrze zrobi cerze POLECAM !

****************************

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
po cynku podobno lepiej sie dyma 45 jako stala dawka to powaznie za duzo??

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
ogolnie jestem sceptycznie nastawiony do suplementacji duza iloscia mineralow, szczegolnie przez dlugi czas. a co do cynku to wklejalem kiedys art. https://www.sfd.pl/Nie_przesadzac_z_cynkiem_-t199454.html 

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 134
Ile kosztuje taki zestaw do twarzy tzn wszystko co jest potrzebne kremy i inne ******ly(tak mnie wiecej)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6277 Napisanych postów 76066 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755022
Garnier czysta skora zel oczyszczajacy ok 13zl i krem nawilzajacy podobnie 13zl. Na promocji mozna taniej kupic.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29
A orientujecie się ile kosztuje wspomniany wyzej cynk w tabletkach???????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 885 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16409
ja sie męcze z trądzikiem 5 lat wiec troszke wiem
1.predyspozycje - jak masz miec to Ci wyjda , lecz mozna zachamować wypryski
2.insulina - nagłe wyrzuty insuliny = nagłe wyrzuty trądziku wiec omijamy cukry proste i te które nagle dostarczaja cukru do naszej krwi , oraz omijamy szybkich białek , ponieważ one tez potrafia nagle wywalić insuline , choć tu nie jestem pewien z białkami , ogólnie od drób , wołowina , albuminy jajeczne nie powoduja trądziku u mnie , natomiast nabiał bardzo mocno.
3.higiena - rano wstajemy - twarz szorujemy , do łózka idziemy - twarz szorujemy ( czy miejsca w którym mamy trądzik ) , ale tak porzadnie nałóżmy mydło i pomasujmy troche tą twarz . Kosmetyczka raz w miesiącu obowiązkowo. Nie rzadziej nie częściej.
4.kosmetyki/suplementy - tutaj musimy sie zdać na dermatologa/kosmetyczke , wymaga to od nas duzo eksperymentów i .. często pieniędzy. Pamiętajmy o witaminie C oraz innych antyoksydantach - oczyszczają nasz organizm z toksyn i innych śmieci które konsumujemy. Co do antybiotyków zewnętrznych/wewnętrznych - jeśli lekarz nie pobierze wcześniej od nas wydzieliny do badania , tylko zapisze nam antybiotyki "na oko" to nie traćmy kasy i zdrowia na nie. Tak samo jak byśmy poszli do lekarza i powiedzieli ze boli nas w jamie brzusznej i by nam coś tam przepisał bez badania czyli "ryzyk-fizyk-matematyk"
z Punktem 1 nic nie zrobimy , natomiast jeśli skupimy sie na punktach 2,3,4 , a właściwie będziemy obserwować swoje ciało , to mozemy skutecznie zahamować trądzik , lecz nie pozbyć sie go.

PS. wiem ze temat jest stary ale moze ktos na niego wpadnie i mu sie przyda.
pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29
No właśnie u mnie mój dermatolog bez zednych badań przepisał mi antybiotyk. fakt pomagał ale jak go brałam. Po przerwaniu antybiotyków strasznie mnie wysypało. A co do witaminy C to ja nie mogę jeść cytruców. Jakiś czas temu co dziennie rano piłam sok z połowy cytryny z wpdą mineralną. Na twarzy to ja miałam MEKSYK totalna załamka. Czy to jest naturalne?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co jesc by byc silnym!!

Następny temat

Dieta do oceny

WHEY premium