SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

testosteron + nandrolon... jaki?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4073

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7339
1. WIEK:21
2. WAGA:83
3. WZROST:179
4. WYMIARY: nie mierzę się, ale podobno wyglądam proporcjonalnie...
-talia: sporo
5. STAŻ NA SIŁOWNI:wszystkiego będzie w sumie z 4-5lat
6. DIETA: jest, a na cykl będzie jak niżej-
-białko: 2,5-3
-węglowodany:ok.5
-tłuszcz:1,5
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: kiedyś za małolata na początku zabawy 2x100mety (bez komentarza..) i później 20samego wina
8. TRENING: 3xsiłka splitem i 2xSW
9. CEL CYKLU:dobra, twarda masa
10. ODSTĘP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU: ok. 2-2,5roku
11. POZIOM BF%: ok.11,5-12,5% wg. urządzenia w aptece..
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): i tutaj ciężko powiedzieć bo niby mam szerokie ramiona i biodra, ale ręce i nogi mam dość cienkie szczególnie przedramiona i nadgarstki. Pozatym mam taką dziwną tendencję, że tłuszcz odkłada mi się na biodrach brzuchu i klatce.. za to nogi, plecy i ręce mam bardzo mało otłuszczone. I co to ma być??
13. STAN ZDROWIA:dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: nie wiem i tak jestem łysy , a na ciele owłosienie w normie
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:120
-martwy ciąg:160x3
-przysiad:120x3

PYTANIE:
Chcę zrobić cykl opart na testosteronie enan i na nandrolonie... I właśnie pierwsze pytanie, do tej pory byłem pewny brać dece, ale w ostatnich dniach zwróciłem uwagę na krótkie nandrolony. Co byście mi polecili długi ester nandrolonu czy może jednak krótki? Pamiętajcie, że ćwiczę SW na równym zaangażowaniu z siłką, więc ani trochę nie chcę zalać się wodą... chcę zwiększyć masę mięśniową.
Myślałem o takim cyklu:
1-10deca 200mg e7d
3-11prolo 200mg e5d
odblokowanie 2tyg po ostatnim teściu? clomid, nolvadex, hcg i jak to rozpisać i jakie dawki?
A jak miałby wyglądać cykl z krótkim estrem nandrolonu i enanem? I jakie odblokowanie do takiego cyklu?

I jeszcze pytanie czy małe dawki enanu np. 100mg/e4d byłyby w takim połączeniu efektywne?
Chcę użyć tych środków, ale jako, że wcześniej praktycznie nic nie brałem i było to dawno to chcę dać minimalne dawki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 593 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7992
a ja bym poleciał albo krótkie estry albo długie, czyli prop i superka tak jak łodzianin ci napisał albo enan i deca tak jak sam zaproponowałeś - chodzi o dawki. ja osobiście teraz lecę enan 250 e5d i deka 200 e7d i powiem szczerze że siła poszła masakrycznie a jestem dopiero w połowie.

bez masy nie ma klasy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668763
a może lepiej 1-6 npp 1-8 prop

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
nie mierzę się, ale podobno wyglądam proporcjonalnie...
-talia: sporo

to chyba jednak niezbyt proporcjonalnie
kluczem jest dieta i ograniczenie węgli a nie dobór estrów
choć jak teścia chcesz tylko jeden estr to lepiej walnij z npp, bo jakbyś dekę dał z 10 tygodni to enana byś musiał z 12
najlepiej 8-9 tygodni enan/cypio+6 tygodni npp, albo tak jak lodzianin rozpisał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7339
tak twierdzi trenerek na siłowni, bo brzuch jako tako udaje mi się utrzymać płaski, ale na biodrach mam ciągle tłuszczyk czyli na boki... ale mniejsza z tym :)

właśnie tak myślałem panowie, że podpowiecie propionat, tylko że kurde bardzo ciężko u mnie dostać pewniaka z apteki.. a z deki chyba narazie jeszcze zrezygnuję na rzecz krótkiego estra.

A jak by miał dokładnie wyglądać taki cykl enan + npp?
1-8 enan ile? 200/e5d?
1-6 npp i ile?
Coś takiego? W sumie tak jak napisaliście tylko jakie dawki?
I jak do tego rozpisać odblok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
enan może być nawet co 4 dni
npp daj 6 tygodni, ale zacznij tak w drugim, żeby już enan się rozkręcał pomału, 75-100 mg e2d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668763
rozbił bym jedną ampe hcg na 5 części i leciał 3-4 dni po ost strzale enentatu 1000 j.m. co 2 dni po skonczeniu hcg clom pierwszy dzień 100 mg potem max do 3 tyg po 50 mg

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7339
1-8 prolo zostanę chyba jednak przy 200mg e5d
2-7 npp 75mg a2d
czyli może być tak?

wystarczy 3-4 dni po ostatnim tesciu, żeby dać hcg? Na ten temat wiem niewiele, ale wszędzie piszą, że trzeba dłużej odczekać i dopiero dać hcg... więc jak? I przez ile czasu to ciągnąć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
rób tak jak pisał lodzianin, choć przy takiej dawce zaobserwuj wpierw czy hcg jest niezbędne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7339
ok, wielkie dzięki chłopaki.
w razie czego przez ile ciągnąć to hcg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
przeczytaj uważnie post lodzianina, masz napisane: jedną ampe hcg na 5 części i leciał 3-4 dni po ost strzale enentatu 1000 j.m. co 2 dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1778 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11346
problem "bokow" przy szczuplym brzuchu to przewaznie wynik robienia nieodpowiednich cwiczen na brzuch a nie odkladania sie tluszczu

skup sie na rozbudowie 2 gornych par kostek brzucha - minimalne ugiecia, zadnych skosow i unoszenia nog a szybko zobaczysz efekt

na 99% nie potrzebne Ci HCG w tym cyklu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deca+Omka, a gino.

Następny temat

Choroba jasna !

WHEY premium