Drodzy forumowicze!
W związku z powtarzającymi się sytuacjami pisania nie na temat, prosimy o dostosowanie się do tematyczności działu, postów oraz pytań. W przypadku łamania powyższych zasad, wypowiedzi będą kasowane, a w przypadku powtarzania się sytuacji ostatecznością będzie ban.
Jako, że Danone i ja mamy za zadanie od dzisiaj pilnować porządku w dziale ustanowiliśmy pewne reguły, do których powinniście się dostosować - mianowicie:
- odpowiedzi na posty powinny być NA TEMAT
- jeśli udzielacie odpowiedzi, to niech będzie ona wyczerpująca, a nie połowiczna
- odpowiadajcie na posty, na które umiecie odpowiedzieć, aby nie wprowadzać w błąd autora tematu
- wszelkie "czaty" i spamy będą likwidowane, a autorzy traktowani banem
- nie wszczynajcie kłótni - wszelkie swoje sprawy załatwiajcie na PRIVA
Następująca sytuacja wynika z dość obszernego zaśmiecenia działu wypowiedziami NIE NA TEMAT !
KONKURS ZA AKTYWNOŚĆ ma polegać na dzieleniu się wiedzą z innymi i za to będą nagrody. Wszelkie pisanie "na siłę", bez jakichkolwiek korzyści będzie kasowane, a delikwent ukarany.
Dla umocnienia słów - cytat wypowiedzi OLIMPa:
"Ponieważ Forum nasze odwiedza bardzo dużo osób chcących poznać opinie innych apelujemy o wypowiedzi przemyślane i na temat. Oczywiście nie da się uniknąć bardziej emocjonalnych dialogów i luźniejszych wypowiedzi, które w odpowiedniej dozie ubarwiają forum, lecz przedawkowane niewątpliwie obniżają poziom i zniechęcają do dyskusji a nawet odwiedzin tego forum. Aby wpłynąć na poziom naszego forum postanowiliśmy wybrać wśród Was drodzy Forumowicze moderatora działu.
A. Główną zasadą tego forum będzie PISANIE NA TEMAT związane z suplementacją, odżywianiem i treningiem.
B. Prosimy, aby wszelkie wypowiedzi w danym poście dotyczyły jego tematu.
Pragniemy poinformować, że od m-ca października nagradzani będą przede wszystkim Ci forumowicze, którzy będą przestrzegać ww. zasad."
Danone & misOO
moderator dzialu OLIMP
FATBOY in s0Ople
"The only secret Arnold knew was that in bodybuilding there are no secrets, only visions and dreams" S. Ray
W związku z powtarzającymi się sytuacjami pisania nie na temat, prosimy o dostosowanie się do tematyczności działu, postów oraz pytań. W przypadku łamania powyższych zasad, wypowiedzi będą kasowane, a w przypadku powtarzania się sytuacji ostatecznością będzie ban.
Jako, że Danone i ja mamy za zadanie od dzisiaj pilnować porządku w dziale ustanowiliśmy pewne reguły, do których powinniście się dostosować - mianowicie:
- odpowiedzi na posty powinny być NA TEMAT
- jeśli udzielacie odpowiedzi, to niech będzie ona wyczerpująca, a nie połowiczna
- odpowiadajcie na posty, na które umiecie odpowiedzieć, aby nie wprowadzać w błąd autora tematu
- wszelkie "czaty" i spamy będą likwidowane, a autorzy traktowani banem
- nie wszczynajcie kłótni - wszelkie swoje sprawy załatwiajcie na PRIVA
Następująca sytuacja wynika z dość obszernego zaśmiecenia działu wypowiedziami NIE NA TEMAT !
KONKURS ZA AKTYWNOŚĆ ma polegać na dzieleniu się wiedzą z innymi i za to będą nagrody. Wszelkie pisanie "na siłę", bez jakichkolwiek korzyści będzie kasowane, a delikwent ukarany.
Dla umocnienia słów - cytat wypowiedzi OLIMPa:
"Ponieważ Forum nasze odwiedza bardzo dużo osób chcących poznać opinie innych apelujemy o wypowiedzi przemyślane i na temat. Oczywiście nie da się uniknąć bardziej emocjonalnych dialogów i luźniejszych wypowiedzi, które w odpowiedniej dozie ubarwiają forum, lecz przedawkowane niewątpliwie obniżają poziom i zniechęcają do dyskusji a nawet odwiedzin tego forum. Aby wpłynąć na poziom naszego forum postanowiliśmy wybrać wśród Was drodzy Forumowicze moderatora działu.
A. Główną zasadą tego forum będzie PISANIE NA TEMAT związane z suplementacją, odżywianiem i treningiem.
B. Prosimy, aby wszelkie wypowiedzi w danym poście dotyczyły jego tematu.
Pragniemy poinformować, że od m-ca października nagradzani będą przede wszystkim Ci forumowicze, którzy będą przestrzegać ww. zasad."
Danone & misOO
moderator dzialu OLIMP
FATBOY in s0Ople
"The only secret Arnold knew was that in bodybuilding there are no secrets, only visions and dreams" S. Ray
Pozdrawiam
misoo
Krzysztof Piekarz
Założyciel Mafi / Masa RulezZ /
oto moje zdjęcia po 4 miechach ćwiczeń-
Moderator dzialu Combat / Samoobrona