SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

b12

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3726

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1059 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13068
Co sadzicie o przyjmowaniu tej witaminy w tabletkach. CO ona moze mi dac i w jakich dawkach
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
mialem pisac o lignocainie ale stwierdzielm ze to nie ten dzial
ogolnie uwazam ze suplementacja wit.b12 nie ma sensu dla kulturystow amatorskich (trojboj uwazam za osobna dzialke )jesli sie nie ma do niej dostepu - aby dawki byly odpowiednie a oprocz tego - w dobie suplementow typu kreatyna - nie widze potrzeby klucia uda (samemu) lub du.py(jak ciocia robi )
to moja opinia i nie musi sie z nia nikt zgadzac.
pozdrawiam

Jestem nikim - z tego poziomu samooceny nizej spasc nie moge wiec moze byc tylko lepiej.
Doradca w dziale Alternatywna Droga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
jesli chodzi Ci o efekty ktore beda zaoowazalne w krotkim czasie to takowych nie bedzie...
zreszta nie brabym tylko tej witaminy ale caly zestaw czyli B-complex...uzoopelnisz tym samym niedobory wit z groopy B a one biora udzial w przemianie tluszczow i ww...wspomaga funkcjonowanie komoorek nerwowych zapotrzebowanie na dzien z moich info to 4 µg


moderator dzialu OLIMP
FATBOY in s0Ople
"The only secret Arnold knew was that in bodybuilding there are no secrets, only visions and dreams" S. Ray

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
moze od razu wyprzedze Twa mysl i dopowiem ze jesli bys chcial sie kluc b12 to nie warto...bool dosc odczoowalny a efektow zero ! poza tym witamina to nie byle co...czasem moze powaznie zaszkodzic...wiec uwazaj z niekonwencjonalnymi suplami i lepiej uzoopelniaj swooj jadlospis w sprawdzone produkty..


moderator dzialu OLIMP
FATBOY in s0Ople
"The only secret Arnold knew was that in bodybuilding there are no secrets, only visions and dreams" S. Ray

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Domyslam sie o jakie efekty Ci chodzi, tak jak Misiek, kup B-complex i uzupelniaj...bawienie sie w b12 same to raczej mija sie z celem, gra nie warta swieczki.


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wyprzedziles mnie


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36903
nie wiem skąd ten mit o kuciu dupska witaminą...efekt w postaci siły i masy żaden(a zapewne o taki Tobie chodzi) przyjmowanie w postaci tabletek
tym bardziej mija się z celem...krótko mówiąc oddzielnej sooplementacji witaminą b12 mówimy stanowcze NIE

nie mów mi jak mam żyć bo za mnie nie umrzesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
a ja uwazam ze napenwo zwiekszy laknienie co sprzyja przy robieniu masy...a jezeli mam niedobor tej witaminki to po b12 w strzalach mozna zauwazy wzrost sily...przynajmniej tak wnioskuje z obserwcji znajomych...ale to juz sprawa dyskusyjna...

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
a ja lubie robic sobie cykle na B12, Carbo oraz innych dodatkach, na mnie to dobrze dziala, przynajmniej psycha jest zryta ze robi sie cyklik i powinien cos dac (placebo to tez zawsze cos)
jezeli masz niedobory tej witaminki to laknienie i apetyt powinien Ci podskoczyc
Jezeli sie zdecyduyjesz na ta witaminke to bierz rowniez B-Complex tak jak wczesniej Ci radzili...
Panowie jeszcze jedna uwaga w standardowym B-Complexie, nie ma wit. B12 (przynajmiej w takim jaki ja zawsze kupuje - 4zl/50tab.)

Szukasz taniego sklepu z odżywkami, z szybką, miłą i profesjonalną obsługą? Zajrzyj do: ODZYWKI.PL by Lalka. Gorąco polecam! Mój nr. 1
Pomogłem, wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Dzięki
Michał G. "GÓRAL" https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=100334 my foto:)
.:: Członek mafia.suple.hardcor.pl ::. >>> Doradca w Suplementacji <<<

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
MisOO

co do skuteczności B12 w zastrzykach to muszę się z Tobą niezgodzić

W kulturystyce - owszem efektów w masie daje zero chyba że ktoś ma niedobór tej witaminy
w sportach siłowych - trójbój, ciężary, strongman - B12 jest niecenioną pomocą - świetnie napina grzbiet przez zawodami, jest znakomitą profilaktyką i lekiem na rwę kulszową



------------------------------
*Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania*

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Faktycznie, nie ma co liczyć na przyrost masy po B12. Ona działa anabolicznie dopiero w dawkach 1000-krotnie wyższych. Była kiedyś stosowana, jako anabolik, w zastrzykach, jednak wszystkie tego typu, wysokodawkowe preparaty wycofano z rynku, z uwagi na działanie rakotwórcze. W tabletakach i kapsułkach, jako suplement, jest oczywiście całkiem niegroźna, ale i mało przydatna.

S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1059 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13068
dla mnie stosowanie b12 jako wspomagacz łąknienia mija sie z celem, bo ja mam właśnie nadmiernie pobudzone łaknienie

P.S
zna ktoś jakiś środek który by w małym stopniu likwidował uczucie głodu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

=== ZASADY DZIAŁU OLIMP === DO WSZYSTKICH === CZYTAJCIE ! ! ! ===

Następny temat

ZMA + Pure Whey isolete 95 ????

WHEY premium