SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

szybka redukcja - proszę o pomoc.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5540

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 378 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2521
oj to nieźle, gratulacje, z tego co pamiętam to chyba 3-cia uczelnia w Polsce, Poznan na 4 miejscu ale tez dobra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29
3cia? zaskok:) złożyłam na uniwerek na psychologię. a tak w ogóle to dziękuję wreszcie za jakąś radę - do Twojej poprzedniczki MIMI. :) Takie są wymagania, sama sobie tego nie narzuciłam. Jeżeli nie będę miała odpowiednich wymiarów to nie wyjadę. Póki co chcę się skuoić na wymodelowaniu talii i ud o końca sierpnia, a potem zobaczymy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 30 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 426
prosze,prosze jakas sie dyskusja rozdrozna zrobila ;P
Mimi-te miesnie to mnie rozsadzaja po siedzeniu bez ruchu :( albo dlugim staniu-rozmawialam wlasnie ze znajomym-ma taki sam problem. To wina slabego krazenia i niskiego cisnienia atm.Ruch, ruch, ruch ...oto rozwiazanie
Makass - a czy ktos tu napisal,ze modelki to 'kapusciane glowki'?
Skad sie wogole taki poglad wzial?Piekna i madra...to sie wcale nie wyklucza.
A co do 2cm-ja tez che sie ich pozbyc :) to sie mozemy wspoldopingowac ;)

I'm still lost but, i feel...so much beter//really?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29
EMERKA - będzie mi raźniej jak będziemy razem chudnąć. Ja już się pozbyłam jednego cm w biodrach, mam 91 :D okupione ćwiczenimi porannymi i dietą - rano płatki Fitness z mlekiem a na obiad tuńczyk albo tak jak dziś jedynie marchewka;) co do tych problemów z krążeniem to spytam - palisz fajki?
pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 159
haha tabletki łykasz nie jestes sama... i nic nie gubisz???.hmmm za mało pracy wieczorami:D:D
a tak naprawde to bardzo ci zalezy na tej pracy dziwne... masz 19 lat nie lepiej isc na studia przetłuc sie te 5 lat i pracowac jak człowiek zyjac zdrowo..zreszta zawód modelka nic ci nie daje poza łatwa kasa (zawsze ludzie mowia aby zdrowie było a u cibie jest odwrotnie)pozatym ile uzbierasz przez te pare lat??? ustawisz sie jak lima albo ambrossio, duzo tu szczescie decyduje a sadzac po tym ile wazysz, a ile bys chciała wazyc to szczescia nie masz:D:D(zart)...a kariera (bo to własnie ona ci sie marzy)hmmm szerokie pojecie tak naprawde mimo ubyłych paru kilogramów moze i tak cie ominac:/
ja tam wole byc stabilnym:D

__________Glory&Fame__________

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 159
troche przesadziłem ze zawód nic nie daje, no i ze to łatwa kasa..szczerze nie wiem jak to jest niegdy nie byłem modelka:D

__________Glory&Fame__________

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29
A kto powiedział,że ja studia porzucam,he? zamierzam tak jak każda normalna kobieta ułozyć sobie zycie,a to,że dostałam szansę to chyba nie jest nic złego? Tak się składa,że zawód modelki jest krótki,ale bardzo intensywny. Nie jest to takie proste jak wam się wydaje. Ostatnio się o tym przekonałam.
BTW. nie zapominam o żadnej,a co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 290 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2228
jesli masz szansę to próbuj- łatwiej jest Tobie schudnać niz innym urosnąc,aby być modelka.. kazdy ma swoje marzenia. Na tym forum staramy sie promować zdrowy tryb ,życia nie drakońske diety.. w twoim przypadku to cos więcej niż zykłe odchudzanie. Ze swojej strony życze powodzenia popartego zdrowym rozsądkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 30 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 426
hmmm Makass, a z ta tylko marchewka na obiad to nie przesadzilas troche ;> ? przeciez to Ci metabolizm uspi- ja tez lubie marcherwki,ale sie probuje ciagle psychicznie (i finansowo nastawic) na bialkowa diete :]
a ja sie ciesze,bo czas meczow wrocil-dorabiam tam :)tzn.praca fizyczna wwolnych chwilach = przyjemne z pozytecznym :D od razu mi jakis centymetr zniknie :)no i pare quid wpadnie ;P do kieszeni
oj,sie 3ba ruszyc-te bank holidays tylo rozleniwiaja

I'm still lost but, i feel...so much beter//really?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 30 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 426
acha,zapomnialam,ja NIE:
-pale
-pije (tylko sok pomidorowy bez dodatkow, raczej passate,bo sok za rzadki ;P)
a krazenie mam slabiutkie :/
jak mi probowano cisnienie mierzyc, to sie czesto pytano,czy ja wogole zyje :<
tylko,ze ze mna to tak zmiennie jest-moge usypiac,padac ze zmeczenia,a jak zaczne wtedy chodzic czy tanczyc,to ... wpadam w jakis trans i serce mi ze 2razy szybciej pracyuje - dziwne, prawda???i skad j wtedy sile czerpie???(bo nie jem nic wtedy,jesli cos zjem,to raczej wieksze prawdoodobienstwo,ze jakas kolka mnie zlapie czy cos w tym stylu :<)

I'm still lost but, i feel...so much beter//really?!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta wegetariańska- pytanie dla ambitnych

Następny temat

zdaję sie na łaske profesjonalstów HELP!!

WHEY premium