SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

szkolny posilek

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2109

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 171 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7893
witam mam takie pytanie w związku z szkołąco najlpeiej wartosciowego dodawac do kanapek jaka szynka czy cos wartosciowego.bo niechce w szkole lazic z miseczka i ryz jesc chwilowo niemam odrzywek wszystko mi sie skonczyło.w szkole musze miec 2 posilki mam zawsze 8 godzin i zawsze mam problemy z jedzeniem w skzole albo zamało albo wogule co najlepiej jesc noi zeby troche tych wegli było doradzcie. dzieki

forsuj mięsnie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 257 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 836
Ja tam osobiscie nie przepadam za stołowkami bo po 1 np przerwa objadowa jest o 15 a ja musze zjesc okolo 12 i co wtedy?:> [bynjamnije kiedys tak bylo;p] albo jak wytlumaczyc jej ze oddaje zupe bo to gow...[wg mnie] i ze o tej poze potrzebuje wiecej bialka niz weglowodanow a ona dzis mi dala ryz.... ew ze potrzebuje wiecej miesa a nie ziemniakow i ze zamiast kompotu chce wode mineralna <lol> ja tam pzostane przy swoich kanapkach i mineralce ;)

Zmieniony przez - ldv_kzn w dniu 2005-02-01 21:46:06

Nie warto klucic sie z idiota-najpierw was znizy do swojego poziomu a pozniej pokona doswiadczeniem
-----------------------------
Jestem lepiej widoczny?
WIDOCZNIE JESTEM LEPSZY!
-----------------------------
Uczęszczasz na silownie co sezon wakacyjny? lubisz podbierać cieżarki?
TEN TEMAT JEST DLA CIEBIE!
http://www.sfd.pl/temat199328/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2743 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12391
Widze, ze interpunkcja zniknela....ale ok...jakos zrozumialam o co chodzi...a powiedz mi jaki masz problem z tym, zeby do szkoly wziac do pojemnika normalny pelnowartosciowy posilek? bo tego zrozumiec wogole nie umiem...

P.

soap won't wash away your shame.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2097 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 69594
ehhe ludzie raczej beda patrzyli najpierw ze zdziwiniem ale potem jak zobacza ze bedziesz dzien w dzien przynosil dobra wszame to bedzie im slinka ciekla oni beda szamali jakies kanapeczki batoniki a ty miesko ryz i jakas suruweczka D-)

Cytat roku by pio091: Ja mam 16 lat jestem w czasie cyklu metka jest cool ale musisz ją codziennie wypocić (zmniejsza skutki uboczne)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6277 Napisanych postów 76061 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755000
j.w. albo chleb razowy pelnoziarnisty np z szynka z piersi kurczaka, do tego warzywo/owoc i orzechy lub z makrela.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1244 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45703
Do szkoly? Hmm, najlepiej duzo kanapeczek z piersia z indyka i ogorkiem kiszonym (ew. pomidor) albo chleb z serem bialem chudym. Problem moze byc ze zdrowymi tluszczami, najlepiej bierz orzechy, bo chyba nie bedziesz lykal oliwy na przerwie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2743 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12391
e tam pojemniki rulez...ja na jutro 3 biore...bo jak wyjde z domu przed 9 to wroce po po 21 :)


P.

soap won't wash away your shame.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 699 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19721
możesz też gainerka zabierać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
zawsze chlebek ,serek , orzechy itp.

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
gainer,białko
po to są odzywki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 257 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 836
Ja mam podobny "problem" rozumiem ze troche wies jesc tkaie posilki w szkole ja jem chleb razowy z serem bialym pozdrawiam;) btw za zadne skarby nie chcialbym wniesc ryzu do szkoly<lol>

Nie warto klucic sie z idiota-najpierw was znizy do swojego poziomu a pozniej pokona doswiadczeniem
-----------------------------
Jestem lepiej widoczny?
WIDOCZNIE JESTEM LEPSZY!
-----------------------------
Uczęszczasz na silownie co sezon wakacyjny? lubisz podbierać cieżarki?
TEN TEMAT JEST DLA CIEBIE!
http://www.sfd.pl/temat199328/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 171 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7893
wlasnie tez mam problem z jedzeniem ryzu w skzole heh na dodatek mam 25 dziewczyn w klasie:P troche kicha no ale postaram sie brac duzo kanapek z piersią lub serem i jak kupie odrzywki to bede bral

forsuj mięsnie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Miód przed lub po treningu

Następny temat

Jak przygotować ryż na sypko ?

WHEY premium