SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

szkolny posilek

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2107

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1074 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11104
co to za problem jedzenie do szkoly brac jak bylem na redukcji to bralem makrele jadlem ja na lekcji matematyki i tez bylo dobrze

dieta to podstawia kto nie wierzy jego sprawa!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 257 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 836
hmmm ale jesli u kgoos w szkole sa zamkniete klasy na przerwie i do dyspozycji ma brudna zaklejona pochlapana podloge lub parapetna ktorym jest xyz lasek i kolesi i co ma podejsc i powiedziej "wypad wszyscy musze nakryc do stolu"? L:)

Zmieniony przez - ldv_kzn w dniu 2005-02-01 17:32:04

Nie warto klucic sie z idiota-najpierw was znizy do swojego poziomu a pozniej pokona doswiadczeniem
-----------------------------
Jestem lepiej widoczny?
WIDOCZNIE JESTEM LEPSZY!
-----------------------------
Uczęszczasz na silownie co sezon wakacyjny? lubisz podbierać cieżarki?
TEN TEMAT JEST DLA CIEBIE!
http://www.sfd.pl/temat199328/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1074 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11104
masz tam problemy wycgionasz jedzonko na lawke i jesz(na lekcji jest wygdnie masz 45min na zjedzenie ) moja facia od matmy jes luuzik nie zwraca uwagi na to

dieta to podstawia kto nie wierzy jego sprawa!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 257 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 836
u mnie to bylo by zaraaz "co ty robisz?? jedynka!!" po chwili "zasmrodziles ryzem klase jedynka!!" "zrobiles mi apaetyt na jedzenie a nie moge jesc bo mi nie starcza z mojej malej pensji nastepna jedynka!!" "to przez takich jak ty mnie zona rzucila nastepna jedynka!! marsz do pani pedagog!!!"

Nie warto klucic sie z idiota-najpierw was znizy do swojego poziomu a pozniej pokona doswiadczeniem
-----------------------------
Jestem lepiej widoczny?
WIDOCZNIE JESTEM LEPSZY!
-----------------------------
Uczęszczasz na silownie co sezon wakacyjny? lubisz podbierać cieżarki?
TEN TEMAT JEST DLA CIEBIE!
http://www.sfd.pl/temat199328/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 110 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4385
Ja mam ten sam problem. a jakie jest wasze zdanie na temat sera żółtego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 257 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 836
jak dla mnie to ma za duzo tluszczu w przyblizeniu 30 na 100gram produktupodczas gdy ser twarogowy ma podbna ilosc bilaka a jedyne 0,5 tluszczu ale to moje zdanie

btw w skzole kanapki z serem bialym rox :D nikt sie nie czepia malo miejsca zajmuja ogulnie spoko sa:D

Zmieniony przez - ldv_kzn w dniu 2005-02-01 18:10:30

Nie warto klucic sie z idiota-najpierw was znizy do swojego poziomu a pozniej pokona doswiadczeniem
-----------------------------
Jestem lepiej widoczny?
WIDOCZNIE JESTEM LEPSZY!
-----------------------------
Uczęszczasz na silownie co sezon wakacyjny? lubisz podbierać cieżarki?
TEN TEMAT JEST DLA CIEBIE!
http://www.sfd.pl/temat199328/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1244 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45703
"w skzole kanapki z serem bialym rox :D nikt sie nie czepia"

Ja mam zawsze w szkole chleb razowy z serem bialym i wszyscy sie czepiaja jak ja moge to jesc (jedni mowia ze czegos tak suchego nie da sie zjesc, inni ze moja kanapka wyglada jak kinder bueno)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1074 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11104
ldv_kzn do mnie jak by powiedzala jedynka to bym powiedzal dwie tam pani wpisze i wkoncu zadnej by nie wpisala... w mojej szkole nauczycielki sa spoko

dieta to podstawia kto nie wierzy jego sprawa!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 257 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 836
u mnie ja bym nie ryzykowal tkaiego zdanie" niech pan tam 2 wpisze " bo on jest zdolny jeszcze by mi wpisal dwie laski razy 3 i mam polrocze do poprawy;) u nas spoko jest tylko chemia ale i tak glupie uczucie jesc cieple jedzenie w skzole bynajmniej jak dla mnie a co do porownannie kanapki z serem do batoniku no cuz sa lduzie i parapety i stoliki <lol>

Nie warto klucic sie z idiota-najpierw was znizy do swojego poziomu a pozniej pokona doswiadczeniem
-----------------------------
Jestem lepiej widoczny?
WIDOCZNIE JESTEM LEPSZY!
-----------------------------
Uczęszczasz na silownie co sezon wakacyjny? lubisz podbierać cieżarki?
TEN TEMAT JEST DLA CIEBIE!
http://www.sfd.pl/temat199328/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 308 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16369
A ja mam takie pytanie odnośnie jedzenia na stołowce co o tym myślicie czy jest to dobre jedzenie dla kulturystów bo mi sie wydaje że nie ale ostatnio to już bijemy rekordy potrafimy siedzieć dwie przerwy objadowe po 20 minut na stołowce i cały czas coś zreć.Zawsze na drugie jest coś wartościowego w białko jakieś mieso,sadzone albo ser z kluskami a na pierwsze to jakas pyszna zupka( kucharki super potrafią gotować powiedziałem starej że lepiej gotują od niej to mi obiadu niedała ) Ostatnio przes te obiady nawet troche duzo przytyłem ale to już jest głupota co my tam wyprawiamy potrafe zjesc drugie danie a dotego 5 talezy zupy i z pół bochenka chleba i kilka kubków kompotu ,pużniej cięzko mi jest po schodach na góre wejsc a na lekcji to tylko moge spac puki moj ganizm tego niestrawi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Miód przed lub po treningu

Następny temat

Jak przygotować ryż na sypko ?

WHEY premium