SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

stosowac diete czy nie?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1619

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1331
Witam!
Mam 18 lat, 181 cm wzrostu i 79-80 kg wagi. od miesiaca chodze regularnie na silownie 3 razy w tygodniu, jestem szczuply acz kolwiek nie chudy i mam na calym ciele [gdzieniegdzie mniej, gdzieniegdzie wiecej(na brzuchu)] tkanke tluszczowa, i mam nastepujacy dylemat, czy stosowac jakas diete redukcyjna, cykliczna itp? czy poprostu jesc normlanie tzn co 2,5-3h do tego pokarmy w ktorych znajduje sie wiecej bialka, unikac tluszczy, slodyczy (o fastfoodach nie wspominam bo nie jem:P), do tego ostatni posilek czysto bialkowy. Czy to mi wystarczy do zrzucenia zbednego tluszczu? czy tez bede jednak musial zastosowac sie do jakiejs diety? Jezeli tak to jakiej? Oczywiscie przydaloby sie, jak to przy spalaniu tkanki tluszczowej do treningow dolaczyc cos areobowego, moze byc np bieganie?
Z gory dziekuje za odpowiedzi

! PYSZCZAK !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Co ci bardziej pasuje ,proste zle czujesz sie na weglach dajesz tluszcze jest odwrotnie dajesz wegle proste ,logiczne,polskie ksiazki telefoniczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1331
no to jaka bylaby najlepsza? moze redukcyjna?

! PYSZCZAK !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1331
no wlsanie czytalem o niej i chcialem sie zapytac ktora jest sdrowsza? ckd czy redukcujna (wiem ze obudwie sa redukcyjne - chodzi o pozbycie sie tluszczu) ale redukcyjna mam na mysli ta w ktorej weglowodany i bialko przewazaja nad tluszczem, a z tego co sie doczytalem ckd opiera sie na zdrowym tluszczu i bialku, no i 30 g weglowodanow,

chcialbym sie jeszcze doweidziec (moe jakis link gdyby cos bylo na forum) na temat dan bo wiem ze je sie glownie chude mieso, ryby jaja chude sery i odzywki bialkowe, a bez chleba to wydaje mi sie troche lyso:P ale jakbym zobaczyl jakies potrawy to moze przypadly by mi do gustu:)

! PYSZCZAK !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
i poczytaj jeszcze link niżej też znajdziesz tam ciekawe wskazuwki oraz skożystaj z wyszukiwarki

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1331
ok narazie dzieki, jak bede jeszcze cos potrzebowal to zapytam:)

! PYSZCZAK !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1331
cos mi sie zdaje ze dieta redukcyjna by Tyka jest lepsza od CKD, poprostu je sie wylacznie produkty bialkwe ktore moim zdaniem sa zdrowsze od zdrowych tluszczow...

! PYSZCZAK !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1331
no moze nie wylacznie, ale opiera sie ona na bialu i weglowodanach a CKD na zdrowych tluszczach, i teraz sam nie wiem co wybrac :/

! PYSZCZAK !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jogurty

Następny temat

wzglednosc wagi%-)

WHEY premium