SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

stepper jest sens?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3699

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 454
witam:) mam taki problem ze zostalem ostatnio pozbawiony rowerka stacjonarnego w mojej domowej silowni i nie mam na czym robic rozgrzewki przed treningiem silowym i po treningu 15minut aerobow;/ chcialem zapytac czy dobrym rozwiazaniem wg was bedzie stepper??? bedzie to to samo co rowerek??? - tzn czy tak samo bedzie wplywal na spalanie tkanki tluszczowej jak jazda na rowerku stacjonarnym??? aha i ten stepper w moim przypadku nie bylby kupny tylko taki wlasnej roboty - takie zwyczajne podwyzszenie wysokosci 10cm. zadnego sprzetu nie kupie poniewaz nie mam ani grosza - wlasnie skonczylem kompletowac silownie wlasna a musze juz oddac pozyczony rowerek:(
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 454
Raszek nie musiales sie tak rozpisywac wystarczylaby odpowiedz "tak" lub "nie" i juz :) szukalem i gdzies byl post Iversona w ktorym pisalo o sprzecie do aerobow i wymienil w nim step wiec sadze ze to bedzie git wiec chcialem tylko zapytac o cos konkretnego i tyle bo w koncu juz nie wiem bo jedni pisza ze skakanka jest ok inni ze nie, jedni pisza ze przysiady ok a drudzy ze nie, jedni pisza ze od biegania rozwalaja sie stawy inni ze bieganie jest najlepsze wiec nie kazda informacja znaleziona na forum jest taka ze tak powiem "przejrzysta" - podobnie bylo z tym co znalazlem na ten temat i dlatego pytam wlasnie o te aeroby. wiec czy mozesz udzielic mi odp na to pytanie czy moge aero cwiczyc tak jak jest to pokazane na filmiku nr 2???

Zmieniony przez - bragga10 w dniu 2010-01-25 10:36:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sprawdź tętno jakie masz pod czas treningu i będziesz wiedział, czy jest w zakresie aerobowym czy nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 633 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5111
Polecam skakanke

"Kto walczy - czasem przegrywa.
Kto nie walczy przegrywa zawsze"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 454
wielkie dzieki:) a to jakie tetno ma byc podczas aerobow??;p

skakanka faktycznie bedzie dobra??:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
65-75 hrmax. Binio, nie pisz bzdur.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 454
dzieki:) hm wiec skakanka nie bedzie dobrym rozwiazaniem??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie, bo podniesie za bardzo tętno i nie będzie wysiłku tlenowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 633 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5111
Intensywnosc skakania mozna dopasowac a poza spalaniem bf ma wiele innych pozytywnych zalet wiec napisalem ze
polecam

"Kto walczy - czasem przegrywa.
Kto nie walczy przegrywa zawsze"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TO zależy, bo przy nadwadze skakanka rozwala stawy, dlatego raczej nie polecam jej w odchudzaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 454
hm hm hm a moglibyscie mi polecic jakis inny wysilek aerobowy w domu bez uzycia przyrzadow??? pieniedzy na zaden sprzet niestety nie posiadam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
rozwalanie stawów przez skakanke nawet nie rowna sie z przysiadem (nawet przy najlepszej technice) ...

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

stepper

Następny temat

Dieta !!, proszę o ocenę i poradę !!

WHEY premium