SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

stalo sie najgorsze:(

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14256

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 769 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17063
hehe dzieki wam wszystkim kochani jestescie :*:* wlasnie jestem w trakcie rozmow z mama jak narazie jest jej glupio troche bo jej kolega cwiczy na silce zna sie na tym itp i jej powiedzial ze to nie szkodzi i sama nie wie co powiedziec
wiec pewnie dlatego nic nie mowi

Nie Po TO To Robie By Mnie WIelbiły Tlumy Mam setki innych powodow do dumy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1655 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23447
BooS555 przyznaj się, że nie o gainera Ci chodzi

U mnie juz dawno supli nie było w domu, więc nawet nie pamiętam gadek starszych ;] jutro albo pojutrze sobie przypomnę bo paczki idą ;p

Pochlebcy są podobni do przyjaciół tak jak wilki do psów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5259 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 61816
Ja niemam i niemialem nigdy problemow z suplami poprostu z rodzicami trzeba potrafic rozmawiac nawet jak mete bratu zalatwialem to mamie powiedzialem co to jest heh ale brat ma 30 lat wiec i tak nic do powiedzenia niemiala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 116 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3449
1.Uproś starych żeby Ci pozwolili łazić na siłownie.
2.Suple trzymaj u zaufanego kumpla (najlepiej takiego co nie ma z tym problemu i z którym często sie widujesz .
...
Napisał(a)
Usunięty przez ziper69 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 207 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4001
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1655 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23447
Spokój arbuzy ;p

Pochlebcy są podobni do przyjaciół tak jak wilki do psów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
nie rozumiem takich rodzicow...badz facet powiedz zeby sie nie wtracala i tyle...trzeba wyrabiac sobie swoje zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
komuś potrzebny odpoczynek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 254 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10262
Najgorsze jest to, ze pomaranczowe CP wszystkim u mnie w chacie smakuje Musze pilnowac zeby nie podbierali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 188
rozumiem cie doskonale tez mam taka anty suplementowa mamuske :)
sprubuj jakos to ukryc moze w pudelku po kakale. wiem jak ciezko jej to wytlumaczyc ale co zrobisz nic nie zrobisz trzeba sie lepiej ukrywac i dale jechac z suplami.POWODZENIA

Kropla drąży skałę nie siłą lecz częstościa opadania

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozpiska cyklu - POMOC!

Następny temat

Kreatyna dla grubasa

WHEY premium