SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

stalo sie najgorsze:(

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14255

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2907 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27817
teraz zamiast marudzić że biore odżywki to zawraca mi głowe żebym jej kupił cp

przed sprzataniem domu poczestuj ja shock therapy to zobaczysz jak sie do roboty wezmie

Czuwa nad Tobą Bóg
Nie wszyscy Cie w dupe kopną
są ludzie bez nóg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 691 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16318
jak to fajnie miec wyrozumialych rodzicow ktorzy daja na suple

"Ja mam styl nie
Do tego j***e Ci opinie..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Clever_eva MISS SFD
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1634 Wiek 25 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15601
No i dobrze, jeszcze Ci powinna kieszonkowe przyciac za to ze na glupoty wydajesz


Nie, a tak powaznie, to wytlumacz mamie, ze chodzac na silownie nikomu nie szkodzisz, ze chyba lepeiej zebys tam wyladowal agresje (bo to w koncu okres dojrzewania- hormony i te sprawy ) niz z kolegami na ulicy. Lepiej zebys cos dla zdrowia zrobil niz spedzal czas przed tel czy komputerem.
Jak nie zrozumie, podaj jej moje gg, wytlumacze jej, kobieta kobiety zawsze poslucha.


Moje dziecko bedzie mialo obowiazek na silownie chodzic a i gajnera z mlekiem matki bedzie pilo

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 691 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16318
mamo

Zmieniony przez - BooS555 w dniu 2007-01-10 17:52:47

"Ja mam styl nie
Do tego j***e Ci opinie..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
z tym czytaniem etykiet przez rodzicow to roznie moze byc. etykiety w stylu megabola- "a wiec ja kszybko chcesz rosnac?"
lub chociazby etykieta z mono - silnie anabolicznie dzialanie itd - moga nieco przestraszyc rodzicow hyhy

moj kolega w wieku 23 lat - trzyma w mojej piwnicy gainera 10kg nie zeby mu zabronili -ale zeby ich nie stresowac


mysle ze rozmowa potrzebna - ale spokojna bez fochow

Zmieniony przez - maly mis84 w dniu 2007-01-10 18:22:10

Zmieniony przez - maly mis84 w dniu 2007-01-10 18:23:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Ja powiem tyle, ze z moimi rodzicami musialem sporo rozmawiac, zeby wszytsko zaakceptowali i zrozumieli, o dziwo u mnie wiekszy problem byl z zarciem niz suplami. Pierwsza odzywka jaka kupilem bylo Carbo (po treningu SW wtedy bralem) ale specjalnie sie z nim nie kampilem, tylko przyszedlem do domu i wypakowalem z plecaka, tak zeby ojciec widzial. Jak sie pytal, co to za pasza, to mowilem, ze to taki cukier z witaminami i ze po treningu to sobie bede jadl i bylo ok. Moze nieglupim pomyslem byloby pokazanie strony interentowej np olimpa. Tam jest napisane dlaczego suplementy sa wazne w diecie sportowca, daj mamaie to poczytac, mozesz pokazac tez, ze ta sama firma produkuje np koenzym Q10, omega 3 albo inne prozdrowotne suplementy.
Powodzenia!

(bedziesz go potrzebowal)

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
Postaw ich przed faktem dokonanym.
Nie będą mieli wyjścia

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32662
Powiedz ze nie bedziesz jadł supli, jak Ci kupia wszystko do jedzenia co bedziesz chciał, i z super dieta, suple nie beda potrzebne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 207 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4001
powiedz ze jak nie pozwola ci jesc supli rozpetasz im piekło hehe
a tak na powarznie pomysł taki j/w powiedz zeby ci kupili wszytsko do zarcia co chcesz i tyle.Dobrze ze ja nigdy takich problemów nie miałem ehhh
...
Napisał(a)
Usunięty przez ziper69 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 560 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7720

alter ego...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozpiska cyklu - POMOC!

Następny temat

Kreatyna dla grubasa

WHEY premium