SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

smieszny bebzon ;D

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1582

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4472
Witam.
Jakie polecacie cwiczenia na dolne miesnie brzucha? Do tej pory robilem tylko gore i wyszedl taki smieszny czworopak. Pozdrawiam xd
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 40 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1692
nie da sie robic tylko dołu albo tylko góry , ilosc kratek na brzuchu to cecha genetyczna dziedziczona. A może po prostu wystarczy zrobic redukcje bo nie widać tutaj nigdzie to co masz na brzuchu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2373 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23963
Np unoszenie nóg w zwisie na drążku tylko, że te dolne ciężej odsłonić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Wszelkie unoszenia nóg.

Natomiast widoczność zależy już tylko od poziomu tłuszczu.
A najwięcej tłuszczu gromadzi się właśnie w tym rejonie.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4472
malutko mam tluszczu na ciele, poprostu mam slabo rozwiniete te miesnie ;p
chcialbym jeszcze dodac ze od 7 miesiecy robie wznosy nog na poreczach 3x w tygodniu po treningu na silowni, 4 serie po okolo 20 powtorzen

Zmieniony przez - orzeszekk w dniu 2014-04-17 09:38:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 142 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5393
daj fotke. i tak jak koledzy piszą. wszelkie unoszenia nóg w zwisie, przyciąganie kolan do klatki piersiowej leżąc, unoszenie nóg leżąc itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2034 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19955
Też myślę że to kwestia tłuszczu :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4472
Fotke wstawie jutro, bo akurat teraz nie mam mozliwosci. Tluszczyku troche mam, ale gdy dotykam dolne czesci brzucha tam jest plasko, kompletnie 0 miesni xd
edit :
moj trening bedzie wygladal nastepujaca
3x w tygodniu po treningu
-unoszenie nog na drazku 4x 20 pow
-spiecia brzucha 4x 20 pow
i jeszcze jakies na dolna czesc, tylko nie wiem co dac. Jakies porady ? ;p

Zmieniony przez - orzeszekk w dniu 2014-04-17 10:13:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 40 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1692
tak są porady , po co idziesz sztywno w ramki ze tyle serii tyle powtorzen chociaz bys miał zapas na kolejne ale nie bo 20 to 20 . Może po prostu nie masz genów do 6 kratek tylko do 4 , dasz fote to zobaczymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2373 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23963
daj jedno ćwiczenie na koniec treningu i starczy, brzuch pracuje też przy innych ćwiczeniach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4472
oto fotki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening do oceny

Następny temat

Wyciskanie stojąc - wątpliwości

WHEY premium