SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

siłownia i bieganie

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1290

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

22

Waga

76

Wzrost

175

Staż treningowy

2

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

siłownia bieganie

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

brak

Stan zdrowia

zdrowy

Cel/problem/opis

poprawa sylwetki, zrzucenie oponki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 607
Witam!
Trenuje półtora miesiąca planem, który gdzieś na forum wrzucił traktor71:
Przysiady, RMD, wyciskanie na ławce, wyciskanie stojąc, wiosłowanie, podciąganie na drążku, 3x w tyg. Rozgrzewka samą sztangą/lekkim ciężarem, potem 50% CD, 75% CD, i 100% CD. Efekty super, poprawiłem siłę o około 70%, no i lepiej wyglądam. Do tego po każdym treningu 20-25 min na bieżni.
Od dwóch tygodni biegam poza siłownią też 3x w tyg. Ostatnio zacząłem odczuwać zmęczenie na siłowni, mimo że wspomagam się carbo nox od olimpu, chociaż dotyczy to tylko siłowni, bieganie jest ok, więc myślę że wystarczy mi około 2 tygodni lekkiego treningu siłowego żeby się zregenerować.
I co sądzicie? Po tych dwóch tyg regeneracji zostać przy FBW czy spróbować jedną partię mięśni na jeden dzień? I ew. zaproponować jakiś program? Wiem, że jeśli sam spróbuje coś ułożyć, będzie zawsze czegoś brakować. No i jak połączyć to z bieganiem?

Pojawiły mi się też rozstępy, pomiędzy barkiem i bicepsem, czy maści dostępne w aptekach pomogą, czy szukać czegoś bardziej specjalistycznego? Jakiś czas temu słyszałem o jakiejś cudownej maści ze ślimaków, ale nie wiem czy to prawda czy jakaś bujda.

A co do diety. Obecnie jem tak:
śniadanie - płatki kukurydziane z mlekiem
2 śniadanie - kanapki i 100g twarożku
obiad - pół woreczka ryżu, gotowana pierś z kurczaka i warzywa
kolacja - sałatka z gotowaną piersią z kurczaka
Każdy posiłek co 4 godz. ostatni o 19
Znalazłem dziś artykuł o diecie ABS i chyba wypróbuje ją, co o niej sądzicie?

Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
pokaż zdjęcie jak te rozstępy wygladają.

dieta wystarczy zbilansowana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3503
Jak rozstępy się pojawią to już kicha. Sam mam na udach i jeden mały na bicku byłem u lekarza i powiedział że można je usunąć operacją laserowa o.O i wszystkie maści dostępne w aptekach nie spowodują zniknięcia rozstępów mogą się jedynie nieco zmniejszyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 607
Wrzuce jak wrócę z pracy. To co, mam sobie całkiem darować siłownie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3503
Mnie rozstępy nie zniechęciły w dalszym ćwiczeniu na siłowni wręcz przeciwnie dzięki nim widzę że "rosnę" :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 607
Ok, ale jak tak dalej pojdzie to ten rozstep opasa mi cale ramie
A co z planem? Zostac przy tym po regeneracji, skoro sa dobre efekty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12092 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
wrzuc foto i tyle. jak cale ramie ci opasa? niemozliwe.
mozesz miec za malo kolagenu w diecie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 607
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 263 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2141
Niewielkie rozstępy, możesz je nosić z dumą, mając świadomość że rośniesz :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 607
No to spoko. Zostac przy tym samym planie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 263 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2141
Co parę miesięcy sobie zmieniaj żeby nie było stagnacji, póki widzisz progres to rób.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta 10 zł dzień- ocena

Następny temat

Pomoc w początkach na siłowni

WHEY premium