SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

serie ciosów prostych pytanie?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2433

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 159
Witam.Mam 19 lat i próbuje sobie trenować sztuki walki w domu.Wiem jak już uderzać ciosy pojedynce i podwójne proste.Niestety nie jestem pewien co robić przy seriach ciosów prostych (np15 uderzeń pod rząd).Zaczynam akcje lewy prosty skręcam tułów w lewo i póżniej prawy tułów w prawo,noge podsimy.Moje pytanie brzmi czy wychodząc serią prostych to czy ciągle robić te skręty tułowia i noge przy proawym podnosząc do góry.Wskazane też są inne uwagi.Ale prosze odpowiedzic na to pytanie.Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 90 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2897
Po pierwsze tak jak pisze BigBull niczego nie podnosisz, bo tracisz równowagę. Poza tym boks to kombinacja poruszania, uników, bloków, prawidłowej gardy,ciosów i tzw obicia na treningach . Jeśli to połączysz będziesz miał efekt. Samo mielenie powietrza łapami nic nie da, jak średnio ogarnięty trenujący zejdzie ci z linii tych cepów, albo skróci dystans i wsadzi bombę. Uczenie z filmików też niewiele pomoże. Nie kombinuj, idz na sekcje. Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 142 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2357
Trenowałeś wcześniej na sekcji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 569 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14642
Ale jak, że podnosisz nogę? A stóp to Ty nie skręcasz? Skręcasz tułów i stopy przy każdym uderzeniu. Idź na sekcję chociaż na miesiąc, a potem jak będziesz chciał, to nawalaj worek w domu. Bo na tą chwilę, to nawet Twoja teoria leży i kwiczy ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 522 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3689
temat, rzeka i tłumaczenia w h... są filmy instruktażowe na youtube, tam zajrzyj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 159
Wiem ,że nogę(stopę) też się skręca przy prawym prostym.Oglądałem filmy instruktarzowe.Czy może mi ktoś odpowiedzić na moje pytanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 173
za każdym razem staraj się wyprowadzać ciosy dobrze technicznie jednak nie sądzę żeby takie rzeczy CI pomogły. Ucząc się samemu lub z trenerem który nie ma pojęcia o sztukach walki nauczysz się tylko głupot których ciężko jest się potem oduczyć. Idź na sekcję a nie pożałujesz. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 569 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14642
Przecież Ci już odpowiedziałem. Nawet przy serii ciosów wszystkie powinny być wykonane dobrze technicznie. Z czasem będziesz potrafić je robić prawidłowo i szybko. Za każdym razem skręt tułowia i stopy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 145
lewy prosty z korkiem i skret, prawa noge dostawiasz ze skretem idzie prawy i potem tak jak na poczatku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 569 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14642
Przecież mu bardziej chodzi o walkę z cieniem/z workiem niż chodzenie z ciosami. Nie mąć chłopakowi w głowie, bo podstawowego ciosu nie potrafi dobrze zrobić, a ma łączyć, to z chodzeniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 159
Mam rozumieć ,że w tych seriach ciosów prostych cały czas wykonuje te pełne sekręty tułowia i stopy.Czy może wykonuwać je z mniejszym skrętem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 209 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6042
taki temat powinien ze startu polecieć ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy warto siegnąc po spalacz tłuszczu?

Następny temat

Ochraniacz na zęby - pytanie.

WHEY premium