SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ryż na noc?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9311

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 110
witam

dostałem parę rad odnośnie spożywania po treningu posiłku złożonego z ryżu i ok 150g mięsa, ryby.
z tym, że ja trenuję wieczorem i zjeść mogę o godzinie 20.
czy taki zestaw (ryż, mięso lub ryba) pasuję na wieczór, jak. np kładę się spać ok 22?
ryż to w sumie węglowodany a mięso to mięso...

posiadam ponadto BCaa Xtra i Ostrowię WPC, może tym da się zastąpić posiłek po treningu, czy raczej nie?

a jak z posiłkiem ryż plus sałatka ze słoika?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 140 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1975
Zaraz po treningu mieszanka węgle + białko w odpowiedniej ilości i tuż przed snem samo białko jak już. Najlepiej chudy twaróg. Na mnie działa najlepiej.

Musisz uwierzyć w siebie bo wiara czyni cuda.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3134
Po treningu - białko to wiadomo musi być, no i węgle. O te drugie się nie martw że niby przed snem, gdyż po treningu twoje zapasy glikogenu są wyczerpane, więc węgle je uzupełnią. Inna historia jeśli zapasy są na full a ty zapodajesz na noc węglę. Wtedy nie mają gdzie powędrować oprócz odłożenia się jako fat. Przed snem daj jeszcze dawkę białka (ewentualnie z odrobiną tłuszczu typu oliwa)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 226 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8692
Jasne po treningu jesz normalny po treningowy posiłek nie ma znaczenia czy to jest wieczór. A jak dasz rade to przed snem jeszcze twaróg wrzuć i będzie dobrze.
pzdr

Zmieniony przez - Piterix w dniu 2009-07-20 22:44:27
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POMOC - cwiczenia na rzezbe przy jednoczesnej redukcji

Następny temat

To problem jest nie mały ...

WHEY premium